Horoskop od 18. do 24. března 2019

Střídání euforických vln s občasným bezvětřím z minulého týdne již máme za sebou. Horoskop na tento týden předpovídá, že se k nám štěstěna obrátí rovnou čelem. Můžeme se těšit na zásadní obrat, který se posléze transformuje v harmonické prožívání přítomnosti.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 18. do 24. března 2019.
Horoskop na tento týden od 18. do 24. března 2019.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mnohé skryté skutečnosti se nám opět poodhalí. Někteří z nás dokonce zažijí krátké okamžiky náhlého osvícení. Doporučuji si veškeré takto získané vjemy poznamenat. V budoucnu se Vám mohou hodit, až na ně přijde čas.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


I když některé záležitosti budou vyžadovat nezměrné úsilí, s pomocí stejně smýšlejících přátel je nakonec zvládnete. Důležité je stát si za svým. Tím spíše, když víte, že Váš postoj je zevnitř podpořený bohatými zkušenostmi. Pokud budete opravdu důslední, výše zmiňovaný obrat se bude násobit.

A onen násobek se opět ještě více znásobí, pokud naopak v jistých momentech zase poodstoupíte, abyste některým věcem naopak dali volný průběh. Zkrátka bude zapotřebí citlivého přístupu, kdy bude třeba uzdu přitáhnout a kdy zase povolit.

Pondělí

Pondělí bude právě o citlivém přístupu. Do čeho energii investovat a do čeho nikoliv, aby úsilí nevycházelo vniveč. Toto osvícené uvažování bude smělým vykročením do nového týdne.

Úterý

Úterý bude náročnější, takže bude zapotřebí trpělivosti. Občasná přátelská výměna názorů nebude určitě na škodu, byť může vyústit v ukončení něčeho, co nemá přílišný význam, přestože jsme se původně domnívali, že naopak má.

Středa

Ve středu se může opakovat situace z pondělí, i když v tento den hrozí zároveň větší odliv financí.

Čtvrtek

Ve čtvrtek pozor na konflikty, které mohou zbytečně vzniknout z nedorozumění. Bude lepší se podívat dovnitř a začít vidět více do budoucna.

Pátek

Páteční ráno může být poněkud emočně napjaté, ale to se brzy uklidní. Odpoledne bude již velmi pozitivní, hlavně co se týče materiálního zabezpečení, což nás naplní nadějí.

Sobota

Sobota bude oblečená do sebedůvěry se zlatými rukávy na znamení vítězství. Vychutnejte si ho plnými doušky, protože jedině naplnění skrytých tužeb vám pomůže dostat se přes území, které zkrátka musíte projít.

Neděle

Neděle nebude zrovna dnem souznění, ale spíše vzájemného nepochopení. Je to však jen zkouškou, jak jsme vnitřně odhodlaní jít za svým cílem. Doporučuji razantní, ale zároveň laskavý přístup.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 18. do 24. března 2019 269b - Horoskop od 18. do 24. března 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 18. do 24. března 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 18. do 24. března 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*