Horoskop na tento týden od 17. do 23. února 2020

Naprosto bez starostí můžeme všichni býti, jelikož se budeme potkávat především s lidmi na stejné vlně. Případné vášnivé diskuse budou velmi výživné, protože nám mohou přinést tolik očekávanou inspiraci v oblasti, kde poslední dobou spíše tápeme anebo jdeme na naslepo. Nyní už budeme vědět, jak dál.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Horoskop na tento týden od 17. do 23. února 2020.
Horoskop na tento týden od 17. do 23. února 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že se nám bude dařit, budeme cítit vzájemnou podporu od blízkých, přátel a kolegů. Budeme v centru pozornosti. Definitivně tak skončí období stagnace.

Jen pozor, abychom se nenechali euforií z úspěchů až příliš unést. Přísná pravidla systému, v němž žijeme, mohou na nás uvalit nějaký pád, třeba v podobě nemoci. Doporučujeme proto veškeré místnosti každý den vykuřovat bílou šalvějí, která ničí až 94 procent bakterií ve vzduchu. A zároveň užívat extrakt z grepového jádra a dračí krev.

Viry či bakterie mohou na nás zaútočit, i když si budeme dávat pozor. Ale jelikož budeme připravení, nedáme jim v podstatě šanci. A tento úspěch, když navíc lidé v našem okolí tak odolní nebudou, nás povzbudí.

Jsme zkrátka silní.

Toto uvědomění budeme velmi potřebovat v závěru týdne, kdy s námi může lomcovat vztek, která nás může hnát do konfliktů, které nám rozhodně nepřinesou nic nového. Jen stres a negativní pocity.

A proto když se bude blížit náznak plamenné diskuse ohledně dokončení nějakého důležitého úkolu, je dobré zůstat co nejvíce v klidu a udržovat si nadhled. Jelikož v něm spočívá lehkost bytí. Jak prohlásil nejstarší obyvatel Země, 113-letý Japonec, jeho receptem na dlouhověkost je neustále se usmívat a zbytečně se nerozčilovat.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se budeme muset v něčem zásadním rozhodnout. Pokud najdeme odvahu a půjdeme cestou trpělivého učení se, mnoho těžkostí z nás pak spadne. A bude se nám nebývale dařit.

Úterý

V úterý bude spanilá jízda pokračovat. Budete se cítím mnohem více stabilnější, pevní a rozhodní. Sebedůvěra nám silně vzroste.

Středa

Středa bude právě o pozornosti našeho okolí. Budou se chtít dozvědět, co děláme my dobře a co oni špatně. Je na nás, s čím se s nimi podělíme. Pamatujme ovšem, že všechno má své pro a proti.

Čtvrtek

Na čtvrtek upozorňujeme na důraznou výstrahu před pády, úrazy, nemocemi a konflikty. Buďme na ně připravení.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude léčením. Zase něco zásadního pochopíme. Sice nás to naplní zmatkem, ale zároveň se budeme moci plně spolehnout na své partnery, kolegy, přátele. Buďme trpěliví, vše dobře dopadne.

Sobota

V sobotu pozor na hněv. Paradoxně nebude tak znatelný, protože navenek si budeme notovat s lidmi na stejné vlně a bude se nám dostávat mnoho pozitivních zpráv. Nemá smysl ovšem o nich cokoliv říkat lidem, kteří nevědí, jak být tvůrci vlastní reality. Můžete je to dokonce naštvat, protože se mohou vedle nás cítit méněcenní.

Neděle

V neděli se dočkáme obnovení našich vyčerpaných sil. Hodně posílíme, co se týče materiálního zabezpečení. Zároveň se tím nenecháme unést, naopak budeme pečlivě a moudře zvažovat nejrůznější varianty našeho dalšího života.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. února 2020269b - Horoskop na tento týden od 17. do 23. února 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. února 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. února 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*