Horoskop na tento týden od 17. do 23. srpna 2020

Smutná událost, porážka či obrovská únava, která mnohé z nás může zasáhnout a znervóznit, se brzy vyváží harmonií a úspěšným dokončením našich projektů. Stane se tak proto, že pochopíme, proč se tak muselo stát. Pokud na příčinu nepřijdeme, budeme muset vykročit dál, aniž bychom věděli jakým směrem.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 17. do 23. srpna 2020.
Horoskop na tento týden od 17. do 23. srpna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že budeme muset projít transformací naší mysli, abychom se znovu nabili energií, kterou budeme potřebovat pro naši trpělivost.

Budeme zároveň centrem pozornosti, což nám nebude dělat žádnou radost a může v nás naopak probouzet nepředložené reakce našeho ega. Naštěstí se nám bude dostávat podpory v případě, že bychom se nebyli schopni patřičně ovládat.

To ovšem neznamená, že bychom neměli být přísní na ty, kteří jsou krajně nezodpovědní, ale přitom se derou na zodpovědná místa. Díky našemu intenzivnímu spojení s vyšším já budeme mnohem snadněji nacházet slova, jak je usadit do patřičných mezí.

Počítejme ale s tím, že celková situace může být hodně nepřehledná a zmatená.

Iluze skutečnosti spočívá v její všudypřítomnosti. Kam se podíváme, tam je. Když obrátíme zrak dovnitř, zmizí veškeré naše potíže, které si způsobujeme sami, když upínáme pozornost ven.

Pokud chceme pochopit podstatu, musíme jít až na samotné atomy.

Uvědomit si smysl naší existence, uvědomit si naše vnitřní poslání.

Oddanost našemu poslání nemusí být ještě nutně spojená s láskou, ale je k ní na cestě, dokud nepochopíme, že každý programátor není tvůrcem, ale jen vykonavatelem cizího zadání.

Stručně řečeno, pokud máme touhu tvořit svůj vlastní osud, musíme jej přestat programovat, protože pak se chová automaticky jako robot.

Jako stroj.

Pokud ztratíme kontrolu, je to navíc pomatený stroj.

Jediné, co nám zbývá: Nenechej se ovládnout, žij vlastním životem, žádným cizím.


Mantra na tento týden: Mohu projít zdí, ale nesmím o tom pochybovat, jinak narazím.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude náročné především po fyzické stránce. Budeme muset pečlivě sledovat veškeré detaily. Celkově bude ale situace velmi nadějná a plná podpory v tom, na čem pracujeme.

Úterý

Ačkoliv se budeme v úterý držet stranou, protože jakákoliv námaha by neměla žádný smysl, uvnitř budeme naprosto bezstarostní.

Středa

Středa bude velmi harmonická, plná lásky a pochopení. Zatímco některé záležitosti se nám podaří úspěšně dotáhnout do konce, s některými budeme muset vyčkat. Ale jelikož vidíme dál, klidně si počkáme.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme zažívat podstatu naší reality, spočívající v dualitě. Jakékoliv plus okamžitě doplní jeho minus. Můžeme se tak cítit vyčerpaní, a to i z financí. Pokud ale tento zápas zvládneme, dosáhneme zaslouženého vítězství.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude bláznivý, ale úspěšně. Zároveň nás ale čeká pokračování hloubání, jak vyřešit jisté konfliktní záležitosti. Budeme potřebovat čas.

Sobota

Sobota bude nepřehledná. Je nutné se obrnit trpělivostí a schopností změnit postoj, abychom věděli, jak dál, protože naše rozčarování může být velmi silné.

Neděle

V neděli se díky naší pečlivosti vše v dobré obrátí. Najednou uvidíme opět naději, budeme se těšit nebývalé podpoře. Uvnitř nás se rozhostí naprostá harmonie.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. srpna 2020269b - Horoskop na tento týden od 17. do 23. srpna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. srpna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. srpna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*