Horoskop na týden od 16. do 22. října 2023

I když se může začátek týdne propadnout do hluboké rozčarované beznaděje, která nás rozladí, postupně přijde povzbuzení, které nás o víkendu dovede k naprosté bezstarostné euforii. Nicméně bez dramatických diskusí se to neobejde.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 16. do 22. října 2023.
Horoskop na týden od 16. do 22. října 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pamatujme, že vnitřní hněv může spustit katarzi, která nás očistí. Abychom se zbavili veškerých zbytků negativních vzorců, které nás drží ve vězení, musíme být ochotni jít až na dřeň nepříjemných věcí. Zkrátka když něco nikam nevede, nejhorší možností je nedělat nic. Raději bychom to měli buď ukončit anebo změnit.

Samozřejmě nejlepší možností je změna. Jenže ta bývá často ošidná. Můžeme se totiž domnívat, že jsme něco změnili, ale ve skutečnosti jsme jen utřeli prach z poličky, která je stále stejná.

Budeme proto potřebovat sebevědomí, abychom říkali nahlas nepříjemné věci, které ovšem buď nemusí padat na úrodnou půdu anebo dokonce způsobí přesný opak toho, čeho jsme zamýšleli. Může nás postihnout disharmonie, že všechno naše dosavadní úsilí bylo naprosto zbytečné a ztracené.

Potřebujeme proto jiný pohled, respektive nadhled, abychom přestali být součástí problémů, který svou energií spoluvytváříme a živíme.

Ano, je to skutečná změna.

Nemůže ale přijít zvenčí.

Musí vyrůst zevnitř.

Zevnitř nás.

Musíme ji prozářit celou svou bytostí.

Jedině tak projdeme transformací, která se nám nabízí.

Další podobné okno se již neobjeví.

Volba je na nás.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí spadne závoj, který nám zakrýval oči. Může to spustit očistný hněv, která nás osvobodí. Budeme mít chuť o tom všem říkat, ale měli bychom pečlivě zvážit, zda to má smysl říkat opravdu všem.

Úterý

V úterý se nám podaří něco důležitého dokončit. Naše síly se obnoví, což nás nabije silným sebevědomím. Obezřetnost a pozornost ale neztratíme.

Středa

Středa bude radostná, i když zároveň v něčem pochybující. Hodně povinností nás může sice zmáhat, ale úspěch, s nímž jsou spojené, stojí za to.

Čtvrtek

Ve čtvrtek přijde další regenerace, která nám přivede do života štěstí. Rozhodně si za ním půjdeme, uvolněně a bezstarostně budeme kráčet svým novým rozpoložením.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne neplodně. Bude zapotřebí trpělivosti, na některé věci ještě nepřišel ten pravý čas. A proto bude důležité investovat do své budoucnosti.

Sobota

Sobota začne zasněně, vnitřně budeme naprosto klidní. Večer bude úspěšný, budeme mít silnou vnitřní podporu. Dočkáme se uznání a pocty, která může být zavazující.

Neděle

V neděli si budeme užívat společnosti lidí na stejné vlně, budeme harmoničtí, alespoň navenek. Uvnitř nás ale můžeme cítit nepříjemnosti, které mohou vybublat do nechtěného konfliktu.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 16. do 22. října 2023269b - Horoskop na týden od 16. do 22. října 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 16. do 22. října 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 16. do 22. října 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*