Horoskop na tento týden od 16. do 22. září 2019

Sklizeň začíná. Tento týden bude tvrdou zkouškou, jak ovládáme vlastní ego. Obdržíme oslňující vize, které nám ukáží zdánlivě skvělou cestu dalším životem. Jenže v tom právě spočívá zkouška. Není všechno zlato, co se třpytí, říká duše, ale ego na to nikdy nehledí. Ubráníme se?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Horoskop na tento týden od 16. do 22. září 2019.
Horoskop na tento týden od 16. do 22. září 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že pokud neodoláme, budeme chtít přesvědčit ostatní, že nové myšlenky opravdu stojí za to. I když se k nám nikdo nepřidá, ale my půjdeme důsledně za svým, paradoxně úspěch se dostaví. Ba co více, bude obrovský a jedinečný.

Jenže jen dočasně. A v tom právě tkví past pro naše ambiciózní ego, podobně jako kůň, který chce shodit svého jezdce, protože se mylně domnívá, že to zvládne sám mnohem lépe. Opravdu?

V případě, že se nenecháme ošálit, naše ego bude hrát smutné oči. Je proto nutné jej rozveselit. Ale nikoliv tak, že mu dáme to, co chce, ale tím, že mu ukážeme všechna pro a proti. Teprve na základě veškerých dostupných informací se může zcela svobodně a zodpovědně rozhodnout.

Vědomě rozhodnout.

Nejsme přece slepí, abychom se hrnuli za každou sladkostí jen proto, že můžeme, když nemusíme, protože víme, jaký mají skrytý význam.

Jsou to vějičky pro nevědomé, spící hlubokým spánkem a zároveň věřící ve spásu zvenčí.

Podstata sklizně budiž odhalena.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí, které začne úspěšně, se ukáží první náznaky, které povedou k zásadnímu rozhodnutí, zda jít či nejít novou slibnou cestou. Náš vnitřní zápas začíná.

Úterý

První z nás, kteří rozpoznáme, oč tady ve skutečnosti běží, začnou upozorňovat své okolí, že je to past. Marně. Vidina snadného života v bohatství bude oslepovat natolik, že mnozí lidé se budou chovat jako opilí, i když žádný alkohol nepožili. Bude nutné počkat, až vystřízliví.

Středa

Přísnost a důslednost těch, kteří dobře vědí, co se ve skutečnosti děje, nakonec povede k obnovení rovnováhy, přestože většina bude stále naprosto bezstarostná, protože stále věří nové slibné cestě.

Čtvrtek

Čtvrtek bude zpočátku pokračovat podobně jako středa až do momentu prvních náznaků hroucení domečků z karet. Bláhovost se proto přestěhuje dovnitř, aby nebylo na ni tolik vidět, protože někteří z nás se pomalu začnou za ni stydět.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se karta obrátí o 180 stupňů. Začne se pronikavě dařit těm, kteří se nenechali omámit nabízenou drogou. Ti, kteří naopak podlehli, se budou vnitřně užírat. Dost užírat, že se nechali ovládnout mamonem.

Sobota

V sobotu zkouška definitivně skončí, nastane období harmonie, příznivých zpráv a obnovení spojení s naším vyšším já. Nezapomínejme ovšem, že události tohoto týdne nebude smazány, ale naopak určí vývoj naší duše do budoucnosti, kam směřujeme, protože z ní pocházíme.

Neděle

V neděli se budou vzájemně potkávat ti z nás, kteří zkoušku prohlédli na samotném počátku. Bude čas si vzájemně vyměnit zkušenosti, což nás alespoň na chvíli uklidní a zbaví tíživých myšlenek, kam náš svět spěje. Ale opravdu jen na chvíli, protože za dveřmi již číhá další test. Jaký? O tom opět až za týden. Můžeme jen prozradit, že bude stát za to, protože nám dodá impuls k dalšímu růstu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. září 2019269b - Horoskop na tento týden od 16. do 22. září 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. září 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. září 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*