Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019

Předvánoční týden bude klasicky náročný, kdy se budeme snažit stihnout vše, co se ani stihnout nedá. Bude proto lepší se spíše trpělivě držet stranou, protože u mnohých lidí mohou nervy pochodovat velmi ostrým tempem. V závěru týdne bude ještě více nutná naše obezřetnost a schopnost sebeovládání, protože napětí může vrcholit.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019.
Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že pokud to zvládneme, otevře se nám nová cesta životem, plná pozitivní zpráv a vnitřní transformace. Dostane se nám cenných rad a doporučení, jak po ní našlapovat tak, aby nás pobízela k intenzivnějšímu růstu.

Příznakem, že jsme to pochopili správným způsobem, bude naše naprostá bezstarostnost. Nic nás nebude emočně rozhazovat, protože nebude k tomu žádný důvod, když budeme vědět, že záleží na tom, že nezáleží vůbec na ničem.

Ačkoliv i tato cesta má své pro a proti, jako vše v našem dualitním světě, my si vybereme sílu, která nás bude provázet, protože ji budeme velmi potřebovat. Řítí se na nás mnoho nové práce, což může některé z nás poměrně dost vyčerpávat, protože mohou mít dojem, že jejich práce nemá konce. Svým způsobem mají pravdu – Práce na sobě opravdu nemá konce.

Buď to víte a přijímáte to. Anebo to víte, ale nepřijímáte to či stěží. Anebo to nevíte a nepřijímáte vůbec.

Poslední variantou trpí většina lidstva, která v náročnějších situacích může propadat hněvu. Proto se opět vracíme k doporučení ze začátku horoskopu, abychom se drželi zpět.

Na případný vztek proto odpovídejme láskou, i kdybychom nenacházeli pochopení.

V tom spočívá naše transformace, která nás posílí vnitřně a zacelí veškeré rány z minulosti, včetně té, která není naše, ale našich předků.

Je proto nanejvýš nutné ovládnout své ego a strpět jednání méně vyspělých, protože vy VÍTE, ale oni nikoliv.

To ovšem zároveň neznamená, že máte sklánět hlavu. Naopak, mějte ji vztyčenou. Buďte rozhodní, ale nikoliv neústupní. Buďte vizionáři, ale nikoliv tvrdohlaví. Diskutujte, pokud to má smysl, ale nehádejte se.

A pamatujte na tajemství trvalého štěstí.

hlupáci - Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když pondělí bude hodně namáhavé, pokud si to nebudeme připouštět a budeme se v klidu držet zpátky, dostaneme se do zvláštního stavu vědomí, kdy nás jakýkoliv těžký zápas bude velmi bavit. Užívejme dne.

Úterý

V úterý bude nutné přidat na trpělivosti, protože během dne se mohou hromadit osobní neshody, především v oblasti vztahů s našimi blízkými. Snažme se proto v tento den co nejvíce zcela bezištně podporovat projekty, které mění svět k lepšímu.

Středa

Středa bude kritická. Plná negativních emocí, konfliktů a ztrát. Bez úhony projdou jen ti, kteří se nechají vést vnitřní sílou.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se riziko konfliktů přesune dovnitř nás, mohou v nás bublat, přestože navenek se rozhostí klid a mír. Ale bude to jen zdání. Nechme se vést vnitřní sílou, která hněv rozpustí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude dnem extrémů. Na jednu stranu nám něco hodně udělá radost, na druhou nás může také čekat nějaké rozčarování z nějakého nečekaného konce. Takže den bude opravdu náročný.

Sobota

Sobota bude úspěšná a bezstarostná, ale zároveň co se týče peněz za dárky poměrně dost výdejná. Dočkáme se podpory.

Neděle

V neděli se budeme prodírat drobnými nesnázemi, ale nebude to nic, co by nedalo zvládnout. Během dnes se dočkáme povzbuzení, které vyústí v završení jistého úsilí, kterému jsme věnovali hodně času, byť i to bude mít svůj rub a líc.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019269b - Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. prosince 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*