Horoskop na tento týden od 16. do 22. listopadu 2020

Prozření z minulého týdne přivedlo mnohé z nás k uvědomění, že nemůžeme věřit vůdcům, protože nás záměrně obelhávají. My nepotřebujeme vůdce, ale sami sebe. Pokud bychom se bez vůdců neobešli, byli bychom slabí. Ale to my přece nejsme. V této realitě ovšem platí, že vše má své pro a proti. Takže každé vítězství je vyváženo nepříjemnostmi, které nám systém hází pod nohy. Musí, protože je tak naprogramován. Pro nás je to ale paradoxně velmi dobrá zpráva - naše cesta ke zbavení se otroctví strachu je naprosto správná. Jen tak můžeme zažívat absolutní klid.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 16. do 22. listopadu 2020.
Horoskop na tento týden od 16. do 22. listopadu 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že bude docházet k velkým nedorozuměním, protože úroveň vyspělosti duší je v tomto světě velmi rozdílná. Ti méně vyspělí nechápou, že nemají věřit politickým lhářům placených farmaceuticko-zdravotnicko-vojenským průmyslem, aby mohli odvádět miliardy do černých fondů, z nichž financují své temné plány.

Může proto na nás útočit deprese, že oni to nechápou. A pokud se objeví v jejich mysli stín pochybností ohledně stávajícího vůdce, hned jej nahradí novým. Je nutno si uvědomit, že oni neumějí jinak žít. Byli naprogramováni, aby poslouchali rozkazy, jakkoliv nesmyslné mohou být. Oni nad nimi nepřemýšlejí, protože to jejich vědomí neumožňuje. Toto zjištění nás může odvádět stranou, protože je krajně vyčerpávající.

Na jednu stranu tak můžeme zažívat harmonii, hojnost a štěstí, ale na stranu druhou pak můžeme vnímat nedorozumění a depresi těch, kterým se nedaří. Celkově tak můžeme cítit vnitřní rozpor.

Je předzvěstí náhlého pozitivního obratu, který během týdne nastane. Kolo štěstí se obrátí, jelikož podpora vyšších sil se naplno projeví v naší realitě. Připravme se opět ale na skutečnost, že ti méně vyspělí to nebudou chtít přijmout. Jejich smyslem života je utrpení, které chtějí vidět zároveň u ostatních, protože se domnívají, že jedině tak si budou moci vlastní utrpení ospravedlnit. Jenže co když celý život lhali sami sobě? Co když mohou být rovněž šťastní? Než aby byli, tak raději dál budou podporovat svou iluzi. Jejich parazit je silnější než jejich duše.

Musíme jim proto pomoci. Ale rozhodne nikoliv tím, že je budeme chlácholit. To bychom je ještě více potápěli.

Naopak – my musíme zranit jejich ego, protože díky bolesti ze zranění ztratí jejich parazit kontrolu nad tělem a převezme ji duše. Ta začne promlouvat mnohem hlasitěji do jejich fyzického vědomí. A to bude naše příležitost – musíme jim sdělit pravdu, která bude bolet i nás kvůli jejich odmítavé reakci.

Jejich život je sen, který je mimo jejich kontrolu, protože je simulací.


Mantra na tento týden: Miluji absolutní klid.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí si uvolněně budeme vykračovat plní klidu a síly. Vnitřně ale můžeme cítit prázdnotu.

Úterý

Úterý bude pro nás znamením nové cesty, plné pozornosti okolí. Vnitřní prázdnota přetrvává.

Středa

Ve středu se dočkáme povzbuzení. Zároveň se budeme muset v něčem zásadním rozhodnout. Čeká nás trpělivá práce, která vede k hojnosti a naplnění.

Čtvrtek

Čtvrtek začne láskyplně, ale to záhy skončí, protože se blíží porážka či pád kvůli nějaké nepříjemné zprávě, která se dotkne našich životů. Bude zapotřebí naší trpělivosti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude totožný jako čtvrtek. S jedním zásadním rozdílem – budeme se muset rozhodnout, jak se ke krajním nepříjemnostem postavíme.

Sobota

I přes těžký zápas nás čeká silná podpora, která vede k velkému vítězství a obnovení našich sil.

Neděle

V neděli dojde k dalšímu prozření, které nás občerství a uklidní, byť v našem nitru stále může přeznívat prázdnota ze začátku týdne.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. listopadu 2020269b - Horoskop na tento týden od 16. do 22. listopadu 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. listopadu 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. listopadu 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*