Horoskop na tento týden od 15. do 21. listopadu 2021

Jedinou možností, jak si naklonit štěstí, hojnost a harmonii na svou stranu, je podívat se do své budoucnosti, kterou právě teď tvoříme. Čím více se budeme dívat ven, tedy na dění okolo, tím více budeme ztrácet nad sebou, protože nám ji ukradnou jiní. Aktivujte proto svou sebedůvěru na maximum, ukončete nesmyslné debaty s egoisty a egoistkami, začněte je bez kompromisů ignorovat a věnujte se jen a jen svým záležitostem. Sice je to bude přivádět k zuřivosti, protože oni tak zoufale potřebují ke svému životu pozornost, ale to je jejich problém, že ztrácejí energii, kterou stejně bezostyšně ukradli.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 15. do 21. listopadu 2021.
Horoskop na tento týden od 15. do 21. listopadu 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že budeme proto velmi klidní. Bude se nám dařit dokončovat úkoly a projekty, což nás bude naplňovat úžasnou rovnováhou. Tento stav může ale iritovat ty, o kterých jsem se již zmínil, takže se pokusí nás vyvést z rovnováhy. Nedejme se k ničemu vyprovokovat, udržujme se v klidu, jak to jen půjde.

Může se ovšem stát, některé záležitosti budeme muset ukončit a raději se vydat novou, svěží cestou, plnou pozornosti okolí. Pozorně a pečlivě proto sledujme veškeré souvislosti, které nám v budoucnu mohou komplikovat práci.

Zkrátka a prostě ne všechny na první pohled snadná řešení se mohou ukázat i jako dlouhodobě životaschopná. Naše trpělivost bude proto zásadní. Pokud máme jasně vytyčený směr, kterým se ubíráme, musíme moudře odhalit již v zárodku všechny brzdy, které by nám v další cestě bránily.

Ještě důležitější ale bude vzájemná podpora s lidmi na jedné lodi. Nenechejme se ničím zviklat, buďme pevní, rozhodní, nekompromisní, ale zároveň si zachovávejme nadhled a lehkost bytí. Jedině tak je možná symbióza s naším vyspělejším já, díky čemuž náš život bude mít jasný smysl v podobě naplnění a seberealizace v tom, co máme rádi.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se můžeme dočkat rozčarování, kvůli němuž se můžeme cítit úplně na dně. Zásadní proto bude zachovat si vnitřní harmonii s tím, že nadějná budoucnost přijde.

Úterý

Pokud si udržíme vnitřní soulad, v úterý budeme uvolnění, harmoničtí, protože prozíravá trpělivost je naší doménou. Čeká nás obrovská hojnost.

Středa

Ve středu všechno jakoby umře, nic nebude mít smysl, naopak můžeme čekat slušný nápor ze strany egoistů a egoistek. Důležité bude jako v pondělí zachovat si klidnou mysl, protože víme, jak to bude pokračovat.

Čtvrtek

Čtvrtek začne harmonicky, ale může opět přijít rozčarování s následnou porážkou. Bude nanejvýš žádoucí, abychom sledovali veškeré souvislosti, které mohou být vodítkem pro naši úspěšnou budoucnost.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne euforicky, protože nás čeká velmi pozitivní životní obrat. Na druhou stranu může být velmi zavazující, takže si budeme mít tendenci si to nechávat jen pro sebe.

Sobota

Sobota začne dalším negativním náporem, kdy nebude mít nic smysl, naopak některé věci mohou končit krachem, což může vyvolávat všeobecnou vnitřní disharmonii.

Neděle

Pokud v neděli vstaneme pravou nohou a zapomeneme na všechna příkoří z minulých dnů, můžeme se spolehnout na naše blízké, přátele a kolegy. Čeká nás sice hodně práce a povinností, ale to není nic, co bychom si nepřáli, protože nejhorší je nemít na práci vůbec nic.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. listopadu 2021269b - Horoskop na tento týden od 15. do 21. listopadu 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. listopadu 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. listopadu 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*