Horoskop na tento týden od 15. do 21. března 2021

Zlehka a svobodně si budeme vykračovat dalším životem, protože dobře víme, že trpělivost růže přináší. Na konci týdne se nám ovšem zkazí nálada, protože některé nepříjemnosti jen tak neskončí.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 15. do 21. března 2021.
Horoskop na tento týden od 15. do 21. března 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden tudíž předpovídá jisté rozčarování, z něhož nás vysvobodí odhodlání všechny strasti překonat nezlomnou vůli jít za svým poslání. Můžeme tak zkusit poněkud jinou cestu, jelikož nám na ni ukazuje světlo prozřetelnosti, že vede k úspěchu.

Pokud nás přece jen na chvíli zachvátí nervozita, velmi záhy se vrátíme zpět do harmonie, lásky a hojnosti, která vede k vítězství nad nepřízní osudu.

Tato pozitivní změna nás velmi silně povzbudí, protože si uvědomíme, že jsme to my sami, kdo se o ni zapříčinil. Pokud jsme v poslední době trpěli na nedostatek energie, nové příležitosti nám to bohatě vynahradí. Díky tomu budeme i středem pozornosti.

Harmonie v naší duši nás bude držet ve stabilitě a tím i v trpělivém konání, i když ne všechna naše slova budou padat na úrodnou půdu. Tak to ovšem v tomto světe probíhá. Kvůli nezodpovědnému zásahu mocných bytostí v minulosti se na Zemi vyskytují duše, které by spolu za normální okolností nemohly na jedné planetě koexistovat. Jenže stalo se tak a my se s tímto babylónským zmatením jazyků musíme sžít, protože nám nic jiného – zatím – nezbývá. Ale všeho do času, který se velmi rychle blíží.

Ještě předtím si ale budeme muset projít balancováním nad propastí, což není nic jiného než testem, zda-li jsme připraveni postoupit dál. Ukáže se, jak jsme na tom fyzicky, abychom zvládli zkoušku slabosti a nebývalého náporu, který se na nás řítí s vrcholem v jarní rovnodennosti v sobotu 20. března v 10:37. Nenechme se prosím strhnout rozčarováním většiny společnosti.

Proto je žádoucí od nás, abychom přehodili výhybku na jinou kolej, kde nalezneme klid, byť můžeme zároveň přijít o energie či finance.

Je to ale nutné, protože nedorozumění a hněv ve společnosti bude značně narůstat. Je proto záhodno zachovat si svou vyšší hladinu vědomí a vidět tak veškeré události z vyšší perspektivy, že všechno všechno zlé je k něčemu dobré a stejně tak všechno dobré je k něčemu zlé.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí budeme plní síly. Naše mysl pojede na vyšší stupeň. Budeme to potřebovat, protože vnitřní nervozita nás může oslabovat. Trpělivost nade vše.

Úterý

Pohlédneme pod povrch reality, což nás ale příliš neuklidní. Bude potřeba přísné disciplíny, abychom se dostali zpět do harmonického stavu.

Středa

Velkému náporu budeme čelit ve středu. Jelikož víme, proč se tak děje, nenecháme se tím zviklat. Naše vnitřní moudrost nám vyjeví další skrytá mystéria.

Čtvrtek

Díky naší schopnosti vidět dál než ostatní se nám dostane podpory v našem konání. Fyzicky budeme ale čelit těžkému zápasu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Podpora našeho vyspělejšího já bude velmi zřetelná právě v pátek. Budeme ji potřebovat, protože se dostaneme do vášnivých diskusí, které ale nikam nepovedou.

Sobota

Nervozita se může vrátit i v sobotu. Čeká nás totiž hodně práce, nebudeme vědět co dřív. Zároveň bude ale tento den velkým příslibem do budoucna.

Neděle

Marné bude ale naše úsilí o čemkoliv přesvědčit naše okolí. Bude proto pro nás bytostnější zůstat ve své vlastní harmonii, které povede k úspěchu. Celý tento den bude ve znamení vnitřní transformace, která změní chápání našeho života v tomto světě.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. března 2021269b - Horoskop na tento týden od 15. do 21. března 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. března 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. března 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*