Horoskop na tento týden od 14. do 20. září 2020

Přestože tento týden budeme mít silný pocit, že se náš život nevyvíjí ideálním směrem, jelikož si můžeme připadat izolovaní od světa, není třeba smutnit. Je to součástí nové cesty, které vede k odvaze a rozhodnosti pochopit, proč většina společnosti spí a jak s tím máme žít.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 14. do 20. září 2020.
Horoskop na tento týden od 14. do 20. září 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nás nabádá, abychom slevili ze svých nároků a věnovali se především sami sobě, svému vývoji a růstu. Pokud tak učiníme, prakticky okamžitě nalezneme motivaci jak pokračovat dál. Naše obnovené sebevědomí bude poutat pozornost, což nás bude nabíjet nezměrnou sílou.

Bohužel ne všichni mohou sdílet naši sebedůvěru. Zejména ti, kteří ze svých vlastních problémů obviňují všechny okolo sebe a hledají si terče, na kterých by svou frustraci mohli vybít.

Bude proto žádoucí, abychom se za každou cenu drželi stranou. V případě jakéhokoliv útoku na nás můžeme počítat s podporou. Díky tomu se uvědomíme, že pokud jsme v právu, nikdo nám nemůže ublížit do okamžiku, kdy se začneme mstít.

V tom případě bychom podporu ihned ztratili. Bude proto lepší, abychom stáli nezlomní, odhodlaní a harmoničtí, protože jedině tak si udržíme vnitřní sílu.

Stejně tak bychom se neměli zapojovat do diskusí, které se nás netýkají, přestože můžeme mít zdání, že ano.

Pokud víme, máme stát stranou od těch, kteří nevědí.

Ano, tento týden bude velkou zkouškou, jak se nenechat zatáhnout do hry, které se neúčastníme, protože my víme, že hrajeme.

Pochopení výše zmíněného bude pro nás velmi zásadní. Pokud se nám to nepodaří, budeme i nadále závislí na svém egu jako většina společnosti.


Mantra na tento týden: Vím, že hraji.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být poněkud nervózní, což je živnou půdou pro zbytečné konflikty. Bude nutné se obrnit trpělivostí. Povzbudí nás pozitivní zprávy.

Úterý

V úterý naroste náš pocit oddělenosti. Zároveň se budeme muset rozhodnout, do čeho investovat.

Středa

Ve středu bychom se měli udržet maximální bezstarostnost a trpělivost, protože mohou narůstat nedorozumění a také finanční vydání.

Čtvrtek

Čtvrtek bude naprosto parádní den plný zlaté energie života. Dosáhneme úspěchu, který přivede do našeho života štěstí. Díky tomu si budeme moci mnoho věcí zjednodušit. Uvidíme dál do budoucna.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek si uvědomíme něco zásadního. Bude se nám ve všem dařit, budeme vnitřně naplnění a intenzivně spojení s naším vyspělejším já. Absolutně nic nás nebude tížit.

Sobota

Sobota začne ztěžka, abychom pak pak vítězně povstali, ale s večerem zase dopadli na tvrdou zem. Celkově bude tento den na nás působit prázdně.

Neděle

V neděli se podíváme pod povrch reality. Bude nám k tomu přáno. Zároveň se na nás budou pomalu, ale jistě valit pondělní povinnosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. září 2020269b - Horoskop na tento týden od 14. do 20. září 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. září 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. září 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*