Horoskop na tento týden od 14. do 20. prosince 2020

Čeká nás další pád. Budeme si muset zvyknout, že náš život se již definitivně nevrátí do stejných kolejí. A proto jakékoliv řešení, které tento nepříjemný fakt zmírní, někteří z nás uvítají s radostí. Jenže jiní z nás se ocitnou zcela na dně. Jakékoliv kompenzace nenahradí to, o co přišli a ještě přijdou. Jedinou cestou je uvědomění, že tato hra je iluzí. Tudíž je čistě na nás, zda-li jsme schopni se přizpůsobit novým životním podmínkám.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 14. do 20. prosince 2020.
Horoskop na tento týden od 14. do 20. prosince 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že konfliktní atmosféra, která nastane, má pouze prověřit, zda jsme schopni jí odolat a naopak se plně oddat svému vnitřnímu poslání. Díky tomu se nám podaří něco zásadní dokončit či překonat. Naše síly se značně zregenerují.

I když vnitřní pochybnosti mohou stále převládat, o samotě jsme schopni přijímat zprávy od našeho vyspělejšího já, které tvoří naše hypervědomí. Pokud jsme ochotni přijmout limity naší mysli bez ohledu na IQ a svěřit svůj život do rukou intuice, což je hlas našeho vyspělejšího já, může se naše osobnost v tomto konkrétním životě naučit mnohem více než si dokážeme zatím představit. Ten obzor, který uvidíme, nemá žádného konce.

Dočkáme se podpory. I když má své pro a proti, protože můžeme být terčem těch, kteří věří, že oni jsou jejich bůh, tedy egoistů, hojnost a harmonie, která nás čeká, stojí opravdu za to. To nás velmi mocně povzbudí, takže budeme sebevědomější.

A díky tomu se ještě obnoví naše síly, díky čemuž se nám podaří velký úspěch, který nám přivede do života lásku a harmonii. Na druhou stranu je dost možné, že si ji budeme užívat o samotě, ale taková již aktuální doba je.

Některá z nás to může hodně deprimovat, ale jediné, co můžeme změnit, je náš postoj vůči samotě, když si uvědomíme, že může být absolutně osvobozující. Na druhou stranu je možná kompenzace v podobě virtuální pozornosti. Bude velmi žádoucí pečlivě zvažovat, na co reagovat a na co nikoliv. I když ze všeho nemusíme mít úplně nejlepší pocit, naděje, která se upíná k růstu našeho vědomí, je ze všeho nejdůležitější.

Stejně tak je zásadní si uvědomit, že smyslem růstu je integrace obou našich polarit, tedy pozitivní i negativní do jednoty. Záleží na nás, jak je využijeme. I negativitu lze použít konstruktivně. A sice v podobě přísnosti vůči těm, kteří se nechtějí učit, čímž okrádají celou společnost.


Mantra na tento týden: Neúcta k moudrosti je příznakem hlouposti.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude náročné po všech stránkách, plných konfliktní atmosféry. Naštěstí z ní vyvázneme sebevědomě, protože si uvědomíme, co je její příčinou.

Úterý

I když se vnitřně nemusíme cítit úplně spokojeni, ve vnějším životě budeme cítit příval nových sil, což k nám přitáhne úspěch a harmonii. Zkrátka někdy či mnohdy je vhodné věci jen tak nechat plynout.

Středa

Ve středu může zavládnout nervozita. Proto bude žádoucí se nenechat jí ovládnout a být důslední. Energie v tento den mohou být velmi vyčerpávající, pozor na riziko nemoci.

Čtvrtek

Naše důslednost bude důležitá i ve čtvrtek, abychom neutrpěli nějaký pád. Naštěstí se nám ukáže náznak slibné budoucnosti v podobě nové cesty.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne osamoceně, ale pak se situace změní, jelikož se dozvíme informaci, která nás notně posílí. Budeme centrem pozornosti těch, kteří nevědí, jak svůj život změnit.

Sobota

Pozor na sobotu. V důsledku našeho přílišného sebevědomí se můžeme ocitnout ve víru setkání s lidmi, s nimiž nás pojí společné myšlenky a pohled na svět. Pokud ovšem naše osobnost, tedy ego, převládne, můžeme se dočkat jisté ztráty, pokud nebudeme dostatečně pozorní, k čemu se vyjádřit a k čemu naopak nikoliv. Pamatujme na to, že většinu lidstva tvoří egocentrici a egoisté, kteří nechápou vyšší smysl své existence.

Neděle

Nedělní ráno proto může a nemusí být nervózní, tedy zraněné, především co se týče naší osobnosti. Pokud nebylo co zranit ani znervóznit, znamená to, že jsme se ovládli a nenechali zmanipulovat osobním útokem. V naší duši proto zavládne naprostá harmonie, plná hojnosti a podpory vyšších sil.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. prosince 2020269b - Horoskop na tento týden od 14. do 20. prosince 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. prosince 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. prosince 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*