Horoskop na tento týden od 14. do 20. června 2021

Tento týden bude bohatý na mnohá rozhodnutí, podle nichž se bude odvíjet náš další život. Ale i když budeme pod náporem, díky našemu nadhledu se nenecháme zatlačit do situací, o kterých ještě nemáme dostatek informací. Jediné, co víme, že jdeme správnou cestou, která obnáší také vědomí, že na některé záležitosti ještě nedozrál ten správný čas.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 14. do 20. června 2021.
Horoskop na tento týden od 14. do 20. června 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden jinak říká, že se nám bude dařit, což bude posilovat naši sebedůvěru. Zejména se budeme moci spolehnout na naše blízké, přátele a kolegy. Vzájemně se podržíme. Závěr týdne bude ovšem velmi nijaký. Vedro zkrátka vykoná v myslích lidí své.

Na druhou stranu směle vykročíme v oblastech, které zatím zůstávaly stranou našeho zájmu. Když moudře slevíme z počátečních nároků, bude nám vrchovatě přáno.

Bude se nám dařit dokončovat naše cíle či projekty. Budeme rozhodní a odvážní, navíc se dočkáme povzbuzení, byť příval některých povinností či požadavků se může místy zdát přílišný.

Ale tak to v životě chodí – pokud chceme něco získat, musíme i něco obětovat. Je jedno, zda-li jde o čas, peníze, úsilí či všechno dohromady.

Ale i když něco zdánlivě ztratíme, pokud se jedná o oběť či výsledek bezpráví, ve skutečnosti je to sázka na jistotu s obrovským kurzem. Euforická radost spojená s velmi pozitivním obratem bude stát za to. Stejně tak naše okolí bude s úžasem sledovat, jak se nám nečekaně zadařilo.

Není divu. Máme plnou podporu vyšších sil. Ať už se v poslední době v našem životě dělo cokoliv, opět se plně oddáme svému poslání , které nás přivede k další transformaci naší osobnosti.

A ještě k intenzivnějšímu spojení s naším vyspělejším já.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I přes jisté nepříjemnosti, které v nás mohou vyvolávat pocity beznaděje, se nám bude dobře vyplácet trpělivost, protože nám prozřetelně ukazuje cestu ven.

Úterý

V úterý se proto dočkáme plného obnovení našich sil. Ještě mnohem lépe uvidíme naši budoucnost, plnou podpory za naše úsilí. Budeme v úzkém kontaktu s naším vyspělejším já.

Středa

Středa začne naprosto neplodným úsilím cokoliv si vyžádat či vysvětlit. Pak ale přijde zlom a štěstí bude opět na naší straně. Budeme láskyplní a mírumilovní.

Čtvrtek

Čtvrtek bude stabilní, lehce úspěšný, budeme se cítit jako znovuzrození.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude velmi úspěšný, plný materiální hojnosti, jelikož se nám opět podaří velmi pozitivní obrat. Na druhou stranu v závěru dne se mohou nakupit jisté nepříjemnosti.

Sobota

V sobotu se nám bude dařit lehce, zároveň budeme opět čelit slušnému náporu, což nás může fyzicky krajně vysilovat. Pozitivní zpráva, které se nám dostane, nás ale oblaží na duši.

Neděle

Nepříjemnosti se mohou přelít do neděle. Čeká nás hodně povinností, byť jsou velmi pozitivního rázu. Trpělivost bude na místě.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. června 2021269b - Horoskop na tento týden od 14. do 20. června 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. června 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 14. do 20. června 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*