Horoskop na tento týden od 13. do 19. září 2021

Tento týden bude velmi nepříjemný a náročný. Jak po fyzické, tak po duševní stránce. Nedorozumění bude narůstat. Pokud přesáhne únosnou mez, hrozí výbuchy hněvu.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 13. do 19. září 2021.
Horoskop na tento týden od 13. do 19. září 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto silně doporučuje co nejvíce zůstat stranou veškerého dění. Tento odstup způsobí, že se nás nebude nic dotýkat. Díky tomu se budeme cítit povzbuzení a plní vnitřní radosti.

Naopak vnitřní hněv by nás mohl dostat mimo naši kontrolu. Důležité proto bude jakékoliv potíže překonat, protože za nimi nás čeká pozitivní obrat. Ale jen v případě naši velké trpělivosti.

Pokud bychom přece jen hněvu podlehli, můžeme skončit v depresi a pochybnostech, zda-li činíme správně. Ale veškeré životní naplnění je vždy závislé na překonávání obtížných překážek, které do růžové zahrady rozhodně nepatří.

Tím spíše, pokud máme přehnané ambice. Svým způsobem je hněv znamením, že jsme vykolejili. Abychom znovu obnovili vnitřní harmonii, je důležité semknout se s lidmi, na kterých nám opravdu záleží. A v tomto případě se nejedná o naši rodinu, ale o lidi, s nimiž nás pojí společný záměr, poslání či směr.

A pokud nám nikdo nebude chtít naslouchat, což nám bude kazit náladu, zkusme raději otočit list a věnujme se lidem, s nimiž to má smysl. Protože to je naše skutečné vítězství.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí ještě začne v pohodě, sebevědomě, což může posilovat naše ambice, takže bychom si měli dát pozor na sebeovládání. Jinak celkově bude tento den ve znamení pozitivního obratu.

Úterý

Úterý bude plné pozornosti okolí, ale rovněž nervózní, ve špatné náladě. Důležité bude proto neslevit z našeho záměru dotáhnout vše do zdárného cíle.

Středa

Ve středu se dočkáme podpory. Zároveň ale bude záhodno držet se stranou. Díky tomu zažijeme další vzestup.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budou středeční energie pokračovat včetně dalšího pozitivního obratu. Budeme naplnění klidem.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Energie ze středy a čtvrtku se přenesou ještě i do pátku. I když se nám bude velmi dařit, něco nám bude kazit náladu.

Sobota

Sobota bude osamocená, prázdná, zmatená. Nejlepší bude si vyjít jen tak ven a nemyslet na nic.

Neděle

I když se nám bude v neděli lehce dařit, budeme z něčeho nervózní, plní pochybností a deprese. Naštěstí se můžeme spolehnout na podporu našeho vyspělejšího já ženské polarity.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. září 2021 269b - Horoskop na tento týden od 13. do 19. září 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. září 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. září 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*