Horoskop na tento týden od 13. do 19. prosince 2021

Náš život se zjednoduší. Kompromisně přehodnotíme své postoje a názory z minulosti. Díky tomu nás čeká hojnost, prosperita a štěstí. Budeme klidní, znovuzrození.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od od 13. do 19. prosince 2021.
Horoskop na tento týden od od 13. do 19. prosince 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá vzestup vzájemné pozornosti, což nám pomůže zregenerovat své síly. Budeme je potřebovat, protože můžeme čelit i nepříjemnostem, které nám sice mohou otravovat život, ale na druhou stranu nás také posilují.

Nadějná budoucnost ovšem nebývá zdarma. Mnohdy jde o těžký, vysilující zápas. Ale ten výsledek vždy stojí za to.

Štěstěna nás může zkoušet, zda si její přízeň zasloužíme. Může se stát, že naše varování nemusí dopadat na úrodnou půdu. Můžeme se proto cítit osamocení a izolovaní.

Naštěstí nás bude hřát láska a vnitřní rovnováha. Musíme se ovšem připravit na skutečnost, že skončí období naší bezstarostnosti. Budeme se muset opět plně ponořit do své práce, která bude vyžadovat značnou odolnost a trpělivost.

Jak už se ale zmiňuji výše, abychom měli co slavit, musíme zatnout zuby a úspěšně dokončit naši misi.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne bezstarostně, novým čerstvým směrem. Musíme se ovšem připravit na jistá vydání, která jsou ale nezbytná pro náš budoucí úspěch.

Úterý

Úterý může začít nejasně, mlhavě, ale nakonec skončí úspěšně naším vítězstvím.

Středa

Pondělní vydání mohou mít pokračování i ve středu, ale je to pro dobrou věc, která posílí pozitivní obrat, který čeká posádku na stejné lodi. V některých aspektech ale bude náročné přesvědčit všechny o nezbytnosti určitých kroků.

Čtvrtek

Pozor na konflikt. Sice se z něj rychle otřepeme, ale něco nám z naší osobní síly vezme. Trpělivost bude opět zapotřebí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Situace ze čtvrtku se protáhne i do pátku. Kromě trpělivosti bude z naší strany nutná pečlivost a pozornost.

Sobota

Sobota začne mysticky, určitým pochopením, čemuž pomůže vzájemná podpora. Nepříjemnosti budou ale pokračovat, v tento den nebude mít smysl cokoliv podnikat, ideální proto bude soustředit na udržení vnitřní harmonie.

Neděle

Vnitřní rovnováha bude důležitá právě v neděli. I když jsou mnozí z nás zkušení, někteří ambiciózní lidé to nemusí vůbec vnímat, takže bude těžké jim cokoliv vysvětlit, naše moudrost nám nepomůže. Důležitá proto bude odvaha a rozhodnost jít směrem k cíli, o němž víme, že je pravdivý a skutečný.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. prosince 2021269b - Horoskop na tento týden od 13. do 19. prosince 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. prosince 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. prosince 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*