Horoskop na tento týden od 13. do 19. ledna 2020

Ačkoliv budeme pokračovat ve spanilé jízdě z minulého týdne - čeká nás další pozvednutí, spojené s naprostou oddaností svému poslání a s tím spojené hojnosti, zároveň si můžeme pokládat lehce znervózňující otázku, zda-li je tento směr pro nás naplňující. Jenže v této realitě má vše své pro a proti. Cokoliv, co nemá v sobě polarity, nemůže být stabilní a tudíž je to zcela falešné a nalhávající. Kým a z jakého důvodu?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Horoskop na tento týden od 13. do 19. ledna 2020.
Horoskop na tento týden od 13. do 19. ledna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jsme to my sami, protože je pohodlnější věřit pohodlným komfortním lžím než náročné nepříjemné pravdě. Horoskop na tento týden varuje, že pokud nebudeme ochotni existenci polarit přijmout, může nás čekat krutý pád spojený s rozčarováním. Abychom  se pak mohli postavit na nohy, bude nutná pomoc přátel. A také uvědomění, že práci na integraci obou polarit není možné ignorovat.

I když se nám může zdát, že naše úsilí má prázdný rozměr, je to opravdu jen zdání. Ve skutečnosti vytváří nás samotné v přítomném čase a rozšiřuje naše vědomí za hranice našich současných limitů. My přece víme, co je za tou zdí. Nikdy tam nebude nicota. Ale další poznání, které nám ukáže nečekaný rozměr vnímání světa, do něhož jsme se inkarnovali, abychom konali, nikoliv jen byli.

Oddejme se proto našim vnitřním pocitům, nepřemýšlejme, odkud se berou. Na to přijde čas, až je přijmeme za své, abychom mohli poznávat nový charakter našeho jáství.

I když v první chvíli to pro nás nemusí být procházka růžovým sadem, ale spíše zmateným blouděním za nevlídného počasí, uvnitř budeme pěstovat vnitřní klid, protože neexistuje žádný důvod, abychom si čímkoliv nechali zkazit harmonickou náladu. Jedině v případě, že si ho sami vymyslíme. Ale proč bychom měli, když toužíme po skutečném klidu, který může vycházet jedině zevnitř a nikdy zvenčí?

Když tento zápas o sebevládu ustojíme, čeká nás nová úroveň proudění podporující lásky nekonečného stvořitele, který nám umožní cokoliv, co si budeme z hloubi srdce přát.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude úspěšné, především dopoledne, kdy se dočkáme podpory bytostí na stejné vlně. Odpoledne ale může přijít nečekaná ztráta, která je jako každá oběť je nutná pro jakýkoliv nový začátek. Pořádně odrazit se můžeme vždy jedině ode dna.

Úterý

V úterý budeme potřebovat hodně sebevědomí, protože se toho může na nás valit přespříliš. Pokud bude zároveň docházet k nedorozuměním, což je vysoce pravděpodobné, bude žádoucí mnoho věcí přehodnotit, zjednodušit a stanovit si priority.

Středa

Ve středu bude opět žádoucí vzájemná podpora stejně smýšlejících lidí. Může přijít další nečekaná ztráta, která nás přiměje pohlédnout dovnitř a zvýšit svou důslednost na maximum, aby ke ztrátám již nedocházelo.

Čtvrtek

Čtvrtek může být opakováním situace ze středy. S tím rozdílem, že nemá smysl na cokoliv apelovat, protože to může mít stejný efekt jako klasické házení hrachu na zeď.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Těžký zápas bude pokračovat i v pátek, což na nás může působit lehce disharmonicky. Pokud se ale vzchopíme, budeme důslední, rozhodní a odvážní, dočkáme se povzbuzení.

Sobota

Zápas ještě stále neskončil. Jeho forma se promění v naší neschopnost vysvětlit okolí, co je důležité a co nikoliv. Bude proto lepší, když se budeme držet tiše opodál.

Neděle

V neděli se objeví první náznaky vnitřního klidu. Emoční nepohoda může stále setrvávat, ale brzy pocítíme v sobě novou energii, která nám dodá síly, abychom mohli opět směle vykračovat svým životem. Naše role nabude na významu. Budeme lepšími rádci, protože naše vědomí se rozšířilo na novou úroveň.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. ledna 2020269b - Horoskop na tento týden od 13. do 19. ledna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. ledna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. ledna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*