Horoskop na tento týden od 13. do 19. května 2019

Tento týden bude naprosto parádní jízda. Po všech stránkách života. Po období, kdy byla nutná velká dávka trpělivosti, přichází čas souladu se vším, na co sáhneme. Přivede nás to na novou cestu, kdy si uvědomíme, že sázka na dodržování etických standardů v osobním i pracovním životě se dlouhodobě vyplácí, protože jsme si čím dál více vědomi důsledků svých činů. Jsme v přímém kontaktu se svým vyšším já, což posiluje naši sebedůvěru a schopnost přijímat požehnání.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Horoskop na tento týden od 13. do 19. května 2019.
Horoskop na tento týden od 13. do 19. května 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přebíráme plnou zodpovědnost za vlastní život. Nepřenecháváme jej bohu (anglicky God, původně good, česky dobrý), protože ten ve skutečnosti znamená dobro, které v sobě hledáme, pěstujeme a zušlechťujeme, abychom jej v sobě mohli vyvážit s naší přirozenou negativitou. Jedině uvědomováním si svých negativních a pozitivních stránek můžeme rozvíjet svou celistvost a tím rozšiřovat své vědomí.

Čím více toho přijmeme, tím vnitřně bohatší budeme.

A naopak – čím úporněji se budeme bránit změnám, novým myšlenkám, idejím a směrům, tím více budeme degenerovat a své vědomí naopak budeme zužovat. Paradoxně se to týká rovněž postoje, kdy chceme jen konat dobro a zlo zavrhujeme či dokonce potlačujeme. Jenže tímto jednáním se dostaneme do stejného extrému jako lidé, kteří činí přesný opak, když zlo považují za ctnost a dobro za slabost.

Bůh je ve skutečnosti naprogramovaný koncept, jehož primárním cílem je náš vlastní růst.

Zatímco bůh
v kostky nehraje,
nekonečný stvořitel
si v nich libuje.

Pokud nám výše zmíněné nepomůže a budeme se dál cítit unaveni životem, je žádoucí si odpočinout. Nikoliv však ve smyslu uklidit se do ústraní. Má se tím na mysli uvědomění, co je naším posláním a proč tady vlastně jsme. A zejména kde jsme. Přestože nás odpověď z nitra nemusí hned uspokojit, vězme, že bude povzbuzením do budoucna, které nás jako ochranitelská idea vložená do našeho podvědomí bude provázet na další Cestě.

Pokud zatím nevíte, nevadí. Stačí věřit. A nebát se opíjet se životem plnými doušky. Euforická radost, která se dostaví, nám ukáže světlo. Stačí ho jen vnímat. Je všude kolem nás. Světlo se v temnotě nikdy neztratí.

Pondělí

Pondělí bude dnem transformace na druhou. Pochopením a porozuměním budeme vidět dál, což může zároveň způsobovat hněv z našeho okolí, protože budeme schopni číst myšlenky. Pokud je nebudeme vyslovovat nahlas, abychom nenabourávali iluzi svobodné vůle, čeká nás zásadní obrat, protože budeme schopni zase o něco lépe tvořit svou realitu.

Úterý

Úterý se toho bude na nás valit přespříliš. Ale oproti minulosti díky uvědomění, o kterém píše horoskop na tento týden výše, budeme naprosto klidní. Bezstarostně budeme vítat cokoliv nového v našem životě, protože každá změna je život. A konkrétně v úterý se projeví v euforickou radost, protože posílíme i materiálně, aniž bychom zároveň povýšili svou připoutanost k hmotným statkům.

Středa

Některým z nás může středa připravit dopoledne krušné chvilky duševního nepohodlí. Pokud ale uplatníme svou důslednost a trpělivost, původní neklid ve klid snadno obrátíme.

Čtvrtek

Důkazem bude čtvrtek, plný zlaté energie života, kdy se naše původní investice do odpovědného života začne jevit jako naprosto dobrá, tedy boží, což některé z nás, kteří dané slovo mají spojené s náboženstvím, může poněkud zneklidňovat. Vůbec nemusí. Je to jen slovo, které bylo u boha, což je synonymum pro vyspělou bytost v podobě genetického inženýra, který použil DNA svého druhu, aby stvořil člověka.

Pátek

Pátek bude podobný jako čtvrtek. Kolo štěstí našeho života nás opět rozradostní. A paradoxně stagnace, která nastane, bude pozitivní, protože bude udržovat naši vnitřní radost po hodně dlouhou dobu.

Sobota

Sobota bude ve znamení vítězství nad původní nepřízní osudu, byť v mnohém může znamenat narůst povinností. Ale to je vždy pozitivní, protože Práce na sobě nám pomáhá rozšiřovat vlastní vědomí.

Neděle

Neděle proto bude láskyplným završením celého parádního týdne. Budeme se cítit požehnaní. Budeme ve svém okolí nacházet pochopení pro sdílení svých vizí do budoucna. Lasku budeme vnímat úplně ve všem. V sobě i v ostatních.

Horoskop pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI to budou mít tento týden náročnější než jindy. Bičováni deštem nejen venku, ale i uvnitř se budou muset podívat do zrcadla, zda jejich cesta životem je naprosto zodpovědná a v harmonickém souladu se svými přáními a touhami. Některé berany možná právě proto čeká na konci týdne rozčarování, co všechno jim zrcadlo v podobě kohokoliv z jejich okolí vyjeví.

Pokud se LVŮM v minulých týdnech příliš nedařilo, přijde podpora na cestě. Některé věci v jejich životě se najednou ukáží v pozitivních barvách, což mnohé lvy může přimět ke změně vnímání skutečností, které dosud nebyli schopni ve svém životě změnit. Pokud se tomuto pohledu dovnitř poddají, čeká je vstup na novou dráhu života, což je nabije nebývalou silou.

Některé věci budou muset STŘELCI přetrpět, protože jedině tak se mohou posunout dále. Zároveň možná budou muset tento týden učinit rozhodnutí, které je ovlivní do budoucna. Pokud zvolí variantu, která je povede k větší bezstarostnosti, budou mít vyhráno.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝCI budou sbírat síly především v klidu svého domova. Některé pohledy na svět možná přehodnotí, přestože to může znamenat konec některých věcí, které již nemělo dále smysl protahovat. Uleví se jim.

Mnohé PANNY bude tento týden sžírat vnitřní hněv. Doporučujeme proto co nejvíce zachovávat klidnout hlavu a hledat společnost stejně smýšlejících přátel. Vzájemná podpora pannám ukáže cestu, jak se hněvu zbavit.

Ať se děje, co se děje, KOZOROZI budou cítit vnitřní harmornii. Přestože budou muset projít konflikty ze vzájemných nedorozumění kvůli rozdílnému vnímání priorit. Pokud se přes to přenesou, vnitřní soulad udrží, čeká je posílení zejména v materiální oblasti.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI budou čelit vlastnímu hněvu, který vyústí v konec něčeho, s čím ani nepočítali. Bohužel všechno má své pro a proti. A někdy proti zkrátka převáží, takže budou muset o navrácení rovnováhy hodně zápasit.

VÁHY mohou být po víkendu energeticky vyčerpané, ale brzy přijde obrat, který je může přimět k určité bezcílné tvrdohlavosti. Jenže to může být pouze zdání v podobě testu, jak si povedou v situacích, kdy dopředu nebudou vědět, jak dopadnou.

VODNÁŘI budou tento týden na výsluní, mnoho lidí jim možná bude vyjadřovat obdiv. Na každého vodnáře to může různý vliv. Buď je to nabije energií do dalšího života anebo naopak přiměje k přemýšlení, proč se tak děje a zda to není jen pozlátko, které brzy vybledne.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI budou podobně jako býci rovněž sbírat síly doma s rodinou. Na rozdíl od býků je však v případě přehodnocení určitých životních postojů nečeká konec něčeho, ale spíše navrácení se k věcem, které již dávno pro ně ztratily smysl. Jen zdánlivě, čekaly jen na vhodnou příležitost.

ŠTÍŘI by se měli dát pozor na zbytečný konflikt hned na počátku týdne. Pokud se neudrží, může se stát, že se jim přestane dařit. Pokud své kroky budou zodpovědně zvažovat, čeká je zlepšení hlavně na poli financí.

RYBÁM na počátku týdne mohou vládnout poněkud zmatené energie, mezi nimiž se občas objeví světlo v podobně nějaké pozitivní zprávy. Celkově bude tento týden pro ně ale spíše o trpělivosti, kterou se budou muset obrnit.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. května 2019269b - Horoskop na tento týden od 13. do 19. května 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. května 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. května 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*