Horoskop na tento týden od 13. do 19. dubna 2020

Nůžky mezi dvěma skupinami lidí, které tvoří podstatu společnosti, se tento týden co se týče vzájemného porozumění ještě více rozevřou. Ač se to nezdá, bude to ku prospěchu věci, protože z pohledu vyšší logiky či reality, chcete-li, všechno má své pro a proti. A tento týden to budou obě skupiny vnímat silněji než kdykoliv jindy.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Horoskop na tento týden od 13. do 19. dubna 2020.
Horoskop na tento týden od 13. do 19. dubna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že vnitřního míru dosáhneme jedině v případě, když budeme krotit své ego ve smyslu hesla „klid je pouze převlečená trpělivost“. Jinak řečeno – to, co nás omezuje, nás zároveň osvobozuje a to, co nás osvobozuje, nás zároveň omezuje. Přestože se to na první pohled může zdát matoucí, je žádoucí přesáhnout úroveň vědomí svého ega a vnímat celou situaci z pohledu duše, která ví víc.

Příští týden si sáhneme na finanční dno, abychom se od něj mohli odrazit. A tento obrat bude opravdu bohatý a návratný, protože bude postavený na vzájemné podpoře těch, kteří pracují společně. Sice se to neobejde bez vášnivých diskusí, ale ty jsou kořením života, takže výsledek bude o to chutnější.

Díky naší vnitřní trpělivosti, která nás uvede do klidu, se nám dostane povzbuzení v podobě pochopení, že nemusíme vždy vědět. Stačí jen cítit a jít za vůní krás, která přichází z budoucnosti. Ano, dostáváme se do stavu, kdy vědomosti jsou nám na obtíž, protože nás svádějí svádět vše na okolnosti, které jsou mimo naší kontrolu. Jenže pokud tomu tak je, tak proč se jimi máme zabývat, když nám stejně nepomohou?

Ano, přichází další etapa transformace. Spočívá v nalezení vnitřní síly procházet životem, aniž bychom se na cokoliv vymlouvali, stěžovali či jinak vytáčeli. Tyto manipulativní techniky již nebudeme zkrátka potřebovat, protože známe sami sebe a tudíž jsme tvůrci vlastní reality, není-liž pravdou?

Pokud ale sami neznáme, budeme i nadále pokračovat v robotickém napodobování programů našich předků, kteří se neprobudili.

Ale to nechceme. Jsme vědomí. Budeme pokračovat v roli přísného majáku pro ostatní, kteří potřebují inspiraci, jak se mohou sami povzbuzovat a motivovat, ať toho nezneužívají politikové, kteří jsou ve skutečnosti jen mentální parazité, kteří mají jediný účel – odvrátit naši pozornost ven, místo dovnitř, abychom nebyli pány svého osudu.

Dovnitř míněno láskou. Za všech okolností ji vyzařujeme.

Protože my jí jsme.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne z naší strany odvážně, protože se pevně rozhodneme jít jinou cestou než doposud. Čekají nás diskuse, doporučujeme maximální trpělivost.

Úterý

Úterý bude dnem extrémů. Na jednu stranu se budeme vzájemně podporovat, oslavovat a rozumět si, na druhou pak zase hádat, protože ego. Nenechme se jím prosím unést, pokud jsme silní, ti slabí nemají možnost si zvolit, musíme být proto vůči nim trpěliví, protože z podstaty věci nemohou pochopit to, co chápeme my. A proto někdy je nejlepší možností jakoukoliv diskusi zastavit a nepokračovat v ní.

Středa

Ve středu se dočkáme podpory v tom, co děláme, posílí nás to v pevnosti našich názorů a postojů, protože vidíme dál. Zároveň se nám bude dařit v materiální rovině, dostaneme se zpět do bezpečí, vyvěrajícího z našeho klidu.

Čtvrtek

Čtvrtek bude hodně přísný, žádné chyby se nebudou odpouštět. Bude proto žádoucí vše promýšlet do sebemenšího detailu. Věci, u kterých to nebude možné, bude lepší odložit na vhodnější atmosféru, což nám potvrdí i naše nitro.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek pozor na záchvaty hněvu. Jelikož na ně budeme připravení, budeme ty, kteří mu propadnou, uklidňovat a utěšovat. Vezměme je do náruče pochopení.

Sobota

Sobota bude hodně nervózní. Můžeme se cítit zcela bez energie, ztracení a znechucení. Jediné, co můžeme doporučit, jít za každou cenu dál.

Neděle

V neděli pochopíme, že katastrofální sobota byla ve skutečnosti znamením nového začátku. Do nového dne se probudíme zcela bez tíživých starostí, plní vnitřní podpory a energie, s chutí se vydat na další cestu životem. A to velmi nadějnou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. dubna 2020269b - Horoskop na tento týden od 13. do 19. dubna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. dubna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. dubna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*