Horoskop na tento týden od 12. do 18. dubna 2021

Konečně se nám život razantně změní k lepšímu. Budeme moci svobodněji dýchat, bude se nám neskonale dařit. Zároveň přijde ještě jiný nečekaný posun. Všechno, co k životu už nepotřebujeme, zejména zastaralé vzorce chování, velmi snadno odhodíme. Budeme jiní, budeme sví. Uvědomíme si, že nemá smysl diskutovat s lidmi, kteří neumějí naslouchat. Necháme je napospas jejich osudu.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 12. do 18. dubna 2021.
Horoskop na tento týden od 12. do 18. dubna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že díky přehodnocení svých postojů a názorů uvidíme zřetelněji svou budoucnost. Extrémním způsobem nám vzroste sebedůvěra, začneme si mnohem více věřit. Budeme kráčet novou cestou, která slibuje úspěšné dokončování všech projektů, na kterých dlouhodobě usilovně pracujeme.

Bude nám hodně přáno. Především v záležitostech, které mohou skončit rozčarováním v důsledku hluchoty lidí, s nimiž musíme jednat. Neustupujme, buďme přísní, tito nevyspělí lidé to zoufale potřebují. Když jim vyjdeme vstříc, paradoxně je poškodíme v jejich vývoji, protože si budou myslet, že vše, co si usmyslí, je jim dovoleno. Musíme jim dát jasně najevo, ať na to zapomenou a vrátí se k poctivé a namáhavé Práci na sobě.

Tento zdánlivě tvrdý, ale ve skutečnosti láskyplný postoj nás přivede k dalším vítězstvím, které změní náš život směrem k větší jednoduchosti. Počítejme ale zároveň s tím, že nám může také narůst množství závazků či povinností, které nás mohou uvádět do lehčí deprese. V žádném případě ale nezoufejme, protože moudrým pohledem dovnitř rychle pochopíme, proč se tak musí dít.

Podpora na naší cestě bude tento týden dvojnásobná. Bude nutná, protože rozčarování z jednání určitých lidí může překračovat míru únosnosti, takže bude zapotřebí moudře zvážit, jak a či vůbec máme s nimi komunikovat.

Pokud zvolíme, že s nimi nebudeme jednat vůbec, protože to nedává žádný smysl, počítejme s tím, že budeme pod jejich náporem. Jejich egoismus jim nedovolí přestat, dokud nedostanou to, co jako umanuté děti chtějí.

Jenže to je právě kamenem jejich úrazu, protože dřív nebo později udělají tak dětinskou chybu, odpovídající jejich charakteru, že nakonec přijdou ještě o víc, než kolik chtěli získat. A my budeme na koni, protože jejich tvrdohlavost posílí naši energii, takže nám se v životě bude dařit ještě více než doposud. Budeme zažívat nebývalou vnitřní stabilitu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude skvostné, plné podpory a stability ve znamení materiální hojnosti a prosperity. Uvidíme pod povrch dění.

Úterý

Onen slibovaný obrat v našem životě začne v úterý. Mnohé zároveň pochopíme, budeme trpěliví.

Středa

Ve středu nabere obrat ještě větší obrátky. Budeme plní radosti.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme naprosto bezstarostní a klidní. Jen pozor na ambice, buďme raději pokorní a trpěliví.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Náš bytostný a bezstarostný klid se přelije i do pátku. Bude se nám dařit, i když některé vjemy z okolního světa nám mohou připadat poněkud prázdné.

Sobota

V sobotu se můžeme dostat do diskusí s lidmi, s nimiž to nemá žádný smysl. Pokud se jim včas vyhneme ve stylu „ano, máte pravdu, klidně si ji nechte“, čeká nás materiální hojnost a štěstí.

Neděle

V neděli pochopíme ještě podivuhodnější mystéria naší reality. Respektive lépe porozumíme jejímu kódování. Díky tomu se nám podaří něco zásadního dotáhnout do úspěšného konce.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. dubna 2021269b - Horoskop na tento týden od 12. do 18. dubna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. dubna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. dubna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*