Horoskop na tento týden od 11. do 17. ledna 2021

Obrovská lítost a zároveň naděje nás čeká tento týden. Tento zvláštní mix protichůdných stavů je ve skutečností příznakem pronikavé změny, která nás čeká. Budeme sledovat veškeré dění ještě více než doposud. Vzájemná solidarita velmi vzroste. Mnohým z nás spadne kámen ze srdce. Veškeré obavy budou pryč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 11. do 17. ledna 2021.
Horoskop na tento týden od 11. do 17. ledna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že lítost se může proměnit do zbytečných konfliktů, které nás mohou vyčerpávat. I když můžeme mít vnitřní pocit, že nic nemá smysl, transformací naší mysli se posuneme úspěšně dál.

V opačném případě mohou ztráty narůstat, protože budeme snižovat hladinu své energie. A proto je opravdu nutné se přes jakoukoliv bolest přenést, jinak se ji nezbavíme.

Díky naší trpělivosti a pečlivosti dojde k naší regeneraci, což nás zavede na novou cestu, která bude příznakem dalšího pozitivního životního obratu.

Obecně platí, že pokud chceme najít v životě štěstí, musíme se definitivně zbavit veškerých pout. Ač se předchozí věta zdá být banální, její praktické použití v životě již tak jednoduché není.

Když se bavíme o poutech, máme tím na mysli vztahová emotivní pouta ke všem ostatním lidem – k rodině, přátelům, kolegům i cizím lidem, které známe jen zprostředkovaně třeba díky médiím.

Tento způsob obnovení plné životní energie je velmi náročný, protože ti, k nimž jsme připoutaní, se nehodlají jen tak pustit. Je to proces krajně nepříjemný, zraňující a zmatený. Můžeme být obviněni z necitelnosti, což je logické jednání těch, kteří chtějí dále žít ve vězení.

Největší radost, kterou můžeme zažít, je naše vnitřní, s nikým nesdílená, protože nepotřebuje žádnou stimulaci zvenčí.

V tomto opojném stavu plně chápeme vlastní svobodu, která přesahuje hranice tohoto světa.

Tato cesta ovšem není pro každého z nás.

Je pouze pro silné jedince a jedinkyně, kteří znají dobře svou cenu, protože vědí.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne ambiciózně, ale jakákoliv naše snaha upozornit na naše úskalí nebude padat na úrodnou půdu. Můžeme se tak cítit poražení a zmatení zároveň, takže budeme mít tendenci se uzavřít do sebe. Naštěstí se nám dostane podpory našeho vyspělejšího já.

Úterý

Každý propad na pomyslné dno je pouze signálem, že dojde k obratu, jelikož život svobodomyslných lidí se odehrává ve spirále. V úterý proto dojde k zákonitému obratu. Budeme si užívat vzájemné podpory a láskyplnosti, což nás natolik rozsvítí, že můžeme být středem pozornosti našeho okolí.

Středa

Ve středu nás čeká pronikavá změna, která nám ukáže věci, které jsme dosud neviděli. Hodně nás to posílí, i když k jejich praktickému využití ještě nenadešel ten pravý čas.

Čtvrtek

Štěstěna bude provázet naše kroky ve čtvrtek. Zároveň budeme mít chuť debatovat, což ale nemusí vést k nějakému cíli, takže se můžeme opět uzavřít do sebe.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může náročný zejména pro fyzické stránce. Ale zároveň může být i mystický. Jakékoliv naše úsilí může vycházet vniveč.

Sobota

V sobotu může hrozit konfliktní atmosféra, kterou ale ukončí zpráva, která nás přivede k obezřetnosti. Celkově bude tento den spíše prázdný.

Neděle

I když i neděle může být fyzicky náročná, budeme si velmi rozumět s lidmi na stejné vlně. Opět se nám zjeví další dávka skrytých souvislostí díky informacím, které se k nám dostanou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. ledna 2021269b - Horoskop na tento týden od 11. do 17. ledna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. ledna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. ledna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*