Horoskop na tento týden od 10. do 16. února 2020

Přestože všechno má své pro a proti, tento týden budou převažovat hlavně pozitiva, protože budeme dostávat plnou podporu v tom, co děláme. Navede nás to na novou cestu, která vyžaduje ještě větší trpělivost než doposud.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


Horoskop na tento týden od 10. do 16. února 2020.
Horoskop na tento týden od 10. do 16. února 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden připomíná, že i když nás může stále něco uvnitř trápit, pokud pochopíme, že emoční bolest je přirozenou součástí růstu, rázem zmizí. A to nás hodně povzbudí.

Přijde úspěch, ale zároveň hned facka, která nám má připomenout, že nežijeme v ideálním světě, kde většina lidí touží po uznání tak moc, že propadají egoismu, který hatí veškeré dobré úmysly. Budeme se muset prodírat nepříjemným mentálním počasím.

Byť se obrníme podporou svých přátel a blízkých, některým lidem, postiženým vlastním egoismem bude těžké cokoliv vysvětlit. Obrňme se proto obrovskou dávkou trpělivosti.

Nebude to jednoduché. Jako bychom házeli hrách na zeď. V závěru týdne ale přijde nečekaný obrat, který všechno změní. Žijeme v robotickém světě, který s lidmi manipuluje podle toho, jak se to komu hodí. A to je v pořádku, protože je to trenažér, který nás má přivést ke skutečnému probuzení.

A proto je důležité si nedělat vůbec žádné starosti, protože pokud má problém řešení, tak jsou starosti zbytečné, a pokud řešení nemá, tak starosti stejně nepomůžou, jak říká dalajláma. Pokud se tím nebudeme řídit, bude nám opravdu těžko.

Takže nás tento týden čeká velký zápas s nejistým výsledkem. Ale to je opravdu jen zdání. Je nutno vydržet.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne nějakým koncem. Budeme čelit velkému náporu, což nás může téměř porážet. Je to test, kterým musíme projít. Jinak se bude stále opakovat.

Úterý

Pokud jsme zkouškou prošli, čeká nás posílení materiálního zabezpečení, což nám dodá sebejistotu, která zvýší naše sebevědomí a zároveň tím bude přitahovat podporu. Je však nutné ujasnit si priority.

Středa

Priority si budeme muset stanovit i ve středu. Pokud se budeme toho držet, nabije nás to pronikavou silou, která nás intenzivně spojí s naším vyšší já. Odpoledne může všechno jakoby umřít – vše ustrne, jakékoliv úsilí k ničemu nepovede.

Čtvrtek

Neplodná námaha se protáhne až do čtvrtku. Přísné energie na nás stejně jako v pondělí budou házet jeden problém za druhým. Sice je všechny vyřešíme, pachuť z některých ale přetrvá.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek můžeme čekat pozornost našeho okolí, bude nutné pečlivě volit slova, abychom nepřišli o energii nebo o její materiální ekvivalent – peníze. Celý tento den bude o umíněnosti.

Sobota

V sobotu to bude náročné zejména po energetické stránce. Bude proto žádoucí se podívat do hloubky našeho života, proč se tak děje. Jelikož vše má své pro a proti, ale pro každého jinak, bude ideální se na různé varianty vývoje vlastní budoucnosti lépe podívat.

Neděle

Neděle bude podobná jako sobota. Ale navíc přibudou zmatky, což bude řádně cuchat naše emoce. Je dobré je dobře učesat. Stačí si v přírodě prozpěvovat samohlásku E.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. února 2020 269b - Horoskop na tento týden od 10. do 16. února 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. února 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. února 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*