Horoskop na tento týden od 10. do 16. srpna 2020

Začátek týdne bude velmi harmonický a šťastný. Dojde ke značnému posílení našeho materiálního zázemí, ale také k nárůstu pracovních povinností. Zároveň je ale nutné pečlivě dávat pozor, abychom kvůli tomu neupadli do osidel egoismu, tedy do závislosti na našem já s nejnižší frekvencí. K závěru týdne se vše propadne do neplodného úsilí. Bude proto nejlepší pečlivě zvažovat každý detail a neustále si uvědomovat, že všechno běží tak, jak má, protože plníme své poslání.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Horoskop na tento týden od 10. do 16. srpna 2020.
Horoskop na tento týden od 10. do 16. srpna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden také upozorňuje, že se budeme muset v něčem zásadním rozhodnout. Ačkoliv okamžitým důsledkem může být rozčarování, naše rozhodnutí bude správné, protože povede k úspěchu. Je to logické, protože vidíme dál než většina.

Plně pochopíme, že každý úspěšný projekt, který je postavený na týmové spolupráci, vyžaduje naprostou oddanost celého kolektivu. Někdy je zkrátka nutné ostře zavelet a jasně udat pevný směr, protože jinak se může stát, že zůstaneme stát na místě.

Přestože naše trpělivost může dostat pořádně zabrat, musíme se obrnit, protože jinak se na tu správnou cestu nedostaneme.

Pokud budeme dostatečně rozhodní, čeká nás život plný harmonie, hojnosti, materiálního zabezpečení a také mystického prozření, jelikož budeme naprostými tvůrci svého osudu.


Mantra na tento týden: Vím, co činím.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude skvělé, jelikož si uvědomíme, proč jsme tak šťastní a zároveň sebevědomí. Bude se nám dostávat velmi pozitivních zpráv, ale zároveň i přívalu práce.

Úterý

V úterý bude žádoucí vnímat co nejvíce detailů, protože nám mohou unikat v návalu práce. Může tak docházet k nedorozuměním. Naše vnitřní síla nám je ale pomůže překonat.

Středa

Hodně práce bude i ve středu, byť už bude mít klesající tendenci, což nám může poněkud kazit náladu. Bude proto vhodné se plně oddat svému poslání, radostně si jen tak vykračovat a raději se držet opodál, tedy nemísit se do centra dění.

Čtvrtek

I když se ve čtvrtek budeme vzájemně podporovat ve společných projektech, budeme rozhodní, přísní a zároveň trpěliví, naše úsilí může vyznívat zcela na prázdno.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se můžeme potýkat s vnitřními diskusemi, jak se vymanit z neplodnosti. Bude nutné zaujmout nový postoj, který budeme prozřetelně následovat.

Sobota

V sobotu může přijít konflikt, který nás může vnitřně zranit. Zároveň se ale můžeme spolehnout na podporu, která nám pomůže z úzkých uvědoměním, proč ke konfliktu došlo.

Neděle

Sobotní konflikt nás může energeticky hodně vyčerpat. Když si uvědomíme, že všechno má své pro a proti, objeví se lidé, s nimiž budeme na jedné vlně a navzájem se podržíme.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. srpna 2020269b - Horoskop na tento týden od 10. do 16. srpna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. srpna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. srpna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*