Horoskop na tento týden od 10. do 16. ledna 2022

Na pořadu týdne bude jednoznačný konec všech dosavadních nesnází či útrap. Vydáváme se novou energetickou cestou, která nám slibuje plné obnovení všech našich sil.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 10. do 16. ledna 2022.
Horoskop na tento týden od 10. do 16. ledna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň upozorňuje, že jakékoliv naše přehnané ambice mohou skončit neplodnými výsledky. Diskuse mohou být velmi vášnivé, důležitá proto bude naše rozhodnost prosadit pravdu za každou cenu.

I když uvidíme záblesky slibné budoucnosti, což nás bude mocně povzbuzovat, všechno nebude hned takové, jaké bychom si přáli. Nálada proto nemusí být nejlepší.

Nejdůležitější proto bude, abychom si maximálně věřili. Štěstí pak bude stát při nás. Budeme tak harmoničtí, ať se děje, co se děje, i kdybychom čelili palbě velmi tvrdých narážek. Nic nás nesmí rozladit.

Trpělivost proto bude opět na místě. Zkrátka za každým pozitivním obratem číhá záludná nepřehledná zatáčka, která nás může vynést z dráhy, pokud nepřibrzdíme.

Jakékoliv vítězství bude vykoupeno nemožností se domluvit s těmi, kteří celý život bloudí a čelí nepříjemnostem z vlastního rozhodnutí, které si však již nepamatují.

To nás ale vůbec nemusí zajímat, nejdůležitější pro náš osobní vývoj jsme pouze a jen my sami.

Pokud si to neustále budeme uvědomovat a přestaneme se sami svazovat nefunkčními programy, které nám do mysli vsadil někdo jiný, můžeme čekat příval štěstí a podpory. Naše nová cesta je zcela nezávislá. Pokud se bude chtít k nám někdo přidat, aby podpořil náš společný záměr, je to vždy a jen plus.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Nový životní směr nás čeká hned v pondělí, byť s příchutí obrovské námahy, která má ale jediný cíl – transformovat naši mysl. Důležité je, abychom se ovládali při jednání s lidmi, kteří nejsou tak bystří jako my.

Úterý

Úterý bude velmi pozitivní, harmonické, láskyplné. Transformace naší mysli pokračuje.

Středa

Hojnost se ve středu přesune zejména do našeho nitra. Navenek to bude sice těžké, ale za tu nadějnou budoucnost to opravdu stojí.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se plně oddáme své práci či poslání. Budeme investovat do své budoucnosti. Čeká nás setkání s lidmi na stejné vlně, což nás bude hodně povznášet na duchu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek si můžeme zrána zvesela pískat, ale záhy přijde nejasno, které nás přiměje změnit naše plány či představy. Pamatujme, že všechno, co děláme, je vklad do našeho růstu.

Sobota

Sobota bude krásná, bohatá, harmonická, i když si ji budeme užívat spíše o samotě. O to více budeme rozhodnutí jít si za svým životním cílem, i když z něčeho budeme muset slevit či něco změnit.

Neděle

Nedělní ráno může být mlhavé. Když opět přehodíme výhybku na jednodušší kolej, znovu obnovíme nádhernou harmonii. Budeme intenzivně spojení se svým vyspělejším já.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. ledna 2022269b - Horoskop na tento týden od 10. do 16. ledna 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. ledna 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. ledna 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*