Horoskop na tento týden od 10. do 16. června 2019

Přestože se nám tento týden bude spíše dařit, budeme postaveni před zásadní volbu, které se nebudeme moci vyhnout. Pokud se rozhodneme pro změnu, čeká nás mnohem více klidu. V případě, že necháme vše při starém, připravme se na těžký zápas, který bude cloumat našimi emocemi.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč


Horoskop na tento týden od 10. do 16. června 2019.
Horoskop na tento týden od 10. do 16. června 2019.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, pokud se rozhodneme pro razantní obrat v životě, dostane se nám vzájemné podpory od těch, kteří rovněž našli odvahu. Pokud netušíte, jak se osmělit, rada zní – vezměte papír a nakreslete si možnosti. Rázem všechno uvidíte lépe než byste o tom neustále přemítali ve své mysli.

V případě že neuděláte nic, věci, které jakž tak šly, mohou brzy skončit docela, což nevěstí nic dobrého. Jen disharmonii.

Jakákoliv změna v životě potřebuje inspiraci. Pokud budete sedět sami doma, nic nepřijde. Je proto nutné vyrazit ven, do společnosti. Nebo si vyjet na výlet. Jen tak. Sledujte znamení. Budou se nacházet všude kolem vás. Stačí si jen všímat. Cesta se vám ukáže.

Pak si možná řeknete, že jste to měli celou dobu před očima, ale neviděli jste. Omyl, viděli, ale nemělo to pro vás ten pravý význam. Na některé věci zkrátka potřebuje uzrát čas.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí bude rušno. Hlavně co se týče množství lidí, které se znenadání kolem vás budou objevovat. Pečlivě si jich všímejte, pozorujte. Jejich chování bude pro vás první nápovědou, díky níž se ve vás rozhostí harmonie.

Úterý

Oddanost jít vstříc změnám se promění v jásot během úterka. Pocítíte podporu svých milovaných a blízkých. Zároveň bude ale nutné se proplétat zástupy těch, kteří nechtějí nic měnit.

Středa

Středa bude mrtvá, doslova do písmene. Pokud budete chtít vyvíjet nějaké úsilí, raději se věnujte záležitostem, nad kterými nemusíte moc přemýšlet. Pokud přečkáte tyto stojaté vody, dostane se vám podpory, jak svou hladinu rozvířit.

Čtvrtek

V čtvrtek se situace obrátí, byť stále budou doznívat některé dozvuky ze středy, takže občas může něco drhnout. Ale jinak vše ostatní poběží tak, jak má – prostě skvěle.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek se pro mnohé z nás stane dnem D.

  1. Pokud se rozhodnete učinit změnu, čeká vás nejdříve zásadní obrat, který se projeví přízní štěstěny. Pak se vše zastaví jen z důvodu, aby vás osud vyzkoušel, jak moc vážně to myslíte. Nepochybujte o sobě, věřte si.
  2. Pokud zůstanete při starém, čeká vás okamžitá stopka v podobě přísné kritiky. Přestože se budete snažit obhájit, nebude vám to k ničemu platné. A proto důrazně doporučuji možnost číslo 1.

Sobota

V případě učinění změny, do soboty se probudíte plni naděje. Počítejte ale s tím, že pro zaryté pesimisty můžete být se svým svěžím optimismem celkem otravní. Tudíž lepší bude raději se jen usmívat 🙂

Neděle

Pokud se vaše rozhodnutí týkalo toho, že s něčím či s někým definitivně skoncujete, počítejte s tím, že se vám může dostat tvrdé reakce ze strany těch, kterých se vaše rozhodnutí dotkne. I když vás to může rozladit, nepochybujte. Ještě téhož dne vám přijde potvrzení, že jdete naprosto dobrou cestou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. června 2019269b - Horoskop na tento týden od 10. do 16. června 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. června 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. června 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*