Horoskop na tento týden od 1. do 7. února 2021

Tento týden bude velmi výjimečný. Už jen tím, že velkou měrou vzroste soudržnost mezi lidmi, kteří se navzájem potřebují, pomáhají si a jsou na stejné vlně. Náš život se tak zjednoduší, což nám také pomůže posunout dál či dokončit projekty a úkoly, na nichž dlouhodobě pracujeme. Budeme o dost více silnější a odolnější.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 1. do 7. února 2021.
Horoskop na tento týden od 1. do 7. února 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden doplňuje, že síla, která nás bude pohánět, nám umožní vidět doposud skryté souvislosti, takže budeme lépe schopni předvídat svou budoucnost. Budeme mít plnou podporu ve všem, do čeho se pustíme.

Naše trpělivá každodenní práce nás přivede do další etapy, která bude plná plná harmonie, lásky a z ní vyplývající sebedůvěry.

Jelikož vše má své pro a proti, budeme muset přijmout, že některé naše názory a postoje nenajdou úrodnou půdu. I když se možná dozvíme nějakou negativní zprávu, která nám může odčerpat finance či energii, dostane se nám hned vzápětí utěšující podpory.

Takže všechno zlé je k něčemu dobré. I diskuse, které na první pohled nemusí mít smysl, může k nám přivést štěstí. Jen pozor na přílišné ambice, že všechno máme zcela pod kontrolou. Přeceňování svých schopností se nemusí vyplatit.

Je proto záhodno se držet obezřetnosti a přísného zvažování veškerých rizik. Tento nový úhel pohledu sice zatím nemusí přinášet výsledky, ale vězte, že zdravá míra opatrnosti je vskutku na místě.

Zatímco jiní lidé tak mohou čelit stoupající hladině vlastního rozčarování a s tím související nervozity, my budeme naopak sebevědomí a plně oddaní důvěře ve své vyspělejší já.

A to i za předpokladu, že věci nemusí běžet hned tak, jak mají. Všechno má svůj čas, který ve skutečnosti nikam nespěchá, protože je pouhou iluzí naší reality.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude velmi úspěšný den, plný radosti, mystického prozření a plného ponoření se do svého poslání. Absolutní splynutí vnitřního záměru s realitou.

Úterý

Úterý může být poněkud konfliktní, tudíž bude velmi žádoucí maximální sebeovládání. Ideálně se do ničeho nemíchat, ať už budeme středem sebevětší pozornosti. Chtějí nás vyprovokovat.

Středa

Ve středu se mohou objevit nepříjemné zprávy, které nás mohou zranit či uvrhnout do stagnace. Ideální bude proto držet se zvýšeného vědomí, které nás odhodlaně povede za naším cílem.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nebude nic dávat smysl. Jakékoliv upozorňování vyjde vniveč, což nás může uvádět do disharmonie. Celkově budeme čelit tvrdému náporu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme nuceni něco přehodnotit. Přivede nás to sice k úspěchu, ale ten nebude bez obětí. Něco zásadního si uvědomíme.

Sobota

V sobotu bude následovat další příděl negativních zpráv. V tuto chvíli bude zásadní a nutné si uvědomit, že jsou předzvěstí obratu.

Neděle

V neděli se budeme držet stranou, i když můžeme být středem pozornosti mnoha lidí, a to především těch na stejné vlně. V tento den opět nebude mít nic smysl.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. února 2021269b - Horoskop na tento týden od 1. do 7. února 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. února 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. února 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*