Horoskop na tento týden od 1. do 7. listopadu 2021

Tento týden bude o našem sebeovládání. Pokud budeme pány svých emocí, čeká plná podpora v tom, co děláme, kam směřujeme a hlavně kým chceme být.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 1. do 7. listopadu 2021.
Horoskop na tento týden od 1. do 7. listopadu 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že štěstěna opět vstoupí do našeho života, takže můžeme očekávat plné dávky hojnosti, štěstí a seberealizace. A pokud se nám v něčem nezadaří, vždy nás někdo nebo něco povzbudí. S tím, že na vyřešení některých záležitostí možná ještě nepřišel ten správný čas.

Výše zmiňované sebeovládání bude zejména důležité, abychom se v případě jakéhokoliv nedorozumění nedostali do zbytečného konfliktu, který nikam nevede. Je naopak žádoucí, abychom postupovali klidně, moudře a prozíravě tak, abychom se vlk nažral a koza zůstala celá.

Pokud se neovládneme, může nás čekat ztráta energie, ale i peněz, což je v podstatě totéž. Jakékoliv nepříjemnosti je proto nutné překonat s grácií a nadhledem.

Můžeme si pomoci navzájem s lidmi na stejné vlně. Pokud se dokážeme spojit do jednoho pevného celku, čeká nás hojnost a prosperita. A pokud ne, bude logicky následovat disharmonie.

A proto se držme pospolitosti co nejvíce, jak to jen půjde, i když můžeme mít o výsledku sebevětší pochybnosti. Důležité je prostě jít a nikoliv stát na místě, přestože nás na cestě mohou čekat obtíže a překážky. Ale tak už to v životě chodí. Pokud chceme najít štěstí, musíme mu jít naproti. Samo od sebe nepřijde. V tomto směru proto případné ambice nejsou na škodu, dokud budeme ovládat my je a nikoliv ony nás.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne poněkud rozhozeně, ale povinnosti nás brzy nahodí do správného pracovního tempa. Maximální trpělivost bude na místě.

Úterý

Úterý může být diskusním dnem. Možná budeme mít snahu vysvětlovat, protože budeme vidět více než ti, kteří mají mysl zavřenou. To ovšem nemá žádný smysl, takže se o nás mohou pokoušet deprese.

Středa

Ve středu pozor na hněv. I když se nám bude velmi dařit a budeme mít hodně energie, může se o nás zároveň pokoušet nervozita.

Čtvrtek

Ve čtvrtek pozor na naše ego, aby nehovořilo za nás. Je lepší se dívat do budoucna, abychom šli vítězně a svěže za svým. Jsme na začátku nové cesty.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Nový směr, ale v jiné oblasti, nás čeká v pátek. Bude nám přáno, což značně posílí naše sebevědomí. Zažijeme transformaci mysli.

Sobota

V sobotu pozor na rozčarování, že nikdo nebude reagovat na naše apely či požadavky. Je třeba zvolit jiný způsob.

Neděle

Neděle opět začne podporou a růstem našeho sebevědomí včetně sdílení našich úspěchů s lidmi stejného smýšlení. Vnitřně ale můžeme být nervózní. Proč?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. listopadu 2021 269b - Horoskop na tento týden od 1. do 7. listopadu 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. listopadu 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. listopadu 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*