Horoskop od 1. do 7. dubna 2019

Nepochopení okolí v důsledku skutečnosti, že vidíte víc, protože nejste sobečtí, se bude prolínat i do počátku tohoto týdne. Pak ale přijde náhlý obrat. Čeká vás transformace vědomí, která přispěje k pevnější životní stabilitě.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Horoskop na tento týden od 1. do 7. dubna 2019.
Horoskop na tento týden od 1. do 7. dubna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Bude to začátek nové cesty. Náročné cesty, protože bude středem negativní pozornosti. Když svou existencí vyjadřujete ideu, o které lidé vědí, že by ji měli následovat, ale sami nechtějí, protože je Pracná, vždycky budete terčem, který je nutno zničit.

Tento negativní nápor se dá podstatně zmírnit. Hovořte jejich jazykem. Paradoxně si možná vysloužíte ještě prudší dávku agrese, ale o to tady jde. Bude to pro Vás znamením, že svou Práci děláte dobře, protože negativita je v našem duálním světě jediným možným protipólem.

Takže se v bouři stanete klidnějšími.

Tento nový druh trpělivosti vám umožní intenzivnější spojení se svým vyšším Já. Kolo štěstí se opět obrátí ve Váš prospěch, dostane vás do nové úrovně vědomí a tedy i jiné části Hry.

Pondělí

V pondělí se nám opět dostane příval pozitivních zpráv, které oblaží naši duši. Navenek už to tak nemusí dobře vypadat, protože vše má své pro a proti. Ale naše vnitřní odhodlanost následovat své poslání nás snadno povede dál.

Úterý

Budete to potřebovat zejména v úterý, když vaše vidění za roh nebude sklízet pochopení. Odvaha čelit nevědomosti vás naplní nadějí, že příliš světla sice způsobuje bolest, ale jeho nedostatek zase rychlejší smrt.

Středa

Kolem středy přijde kýžený obrat. Trpělivost se vyplatí. Navíc se vzájemně podpoříte s lidmi, s nimiž sdílíte podobné myšlenky anebo přímo projekty. Plně chápete, že každý úspěch má svou cenu, kterou musíte zaplatit.

Čtvrtek

I když se lehce nepříjemný pocit, že všechno není s Vámi úplně OK, přenese i do čtvrtku, během dne se opět vše obrátí. Vaše vyšší Já vás pochválí, protože mnohem trpělivěji vnímáte jeho rady, aniž by docházelo k masivnímu zkreslení.

Pátek

I když se nových vnitřních vjemů bude na vás valit až příliš, v naší realitě bude všechno parádní. Láska, přátelé, bohatství – to vše bude v nádherném harmonickém souladu.

Sobota

V sobotu se opět může opakovat situace z počátku týdne, kdy budete vidět dál do budoucnosti, ale lidé ve vašem okolí to nebudou chápat. Vaše nová úroveň trpělivosti vás ale přes tyto zdánlivé nesnáze snadno přenese. Vnitřní radost vás vyzvedne do vyšší úrovně vnímání.

Neděle

Neděle bude náročná, protože nebudete vědět, čemu věnovat pozornost dřív. A proto se prosím řiďte jen svou intuicí, tím slaboučkým hláskem, který je mnohdy raději potichu, když naše ego řve. Pamatujte  – mysl je pouze nástroj, ona nemůžete za to, jak ji používáme.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 1. do 7. dubna 2019269b - Horoskop od 1. do 7. dubna 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 1. do 7. dubna 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 1. do 7. dubna 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*