Horoskop na tento týden od 1. do 7. března 2021

Budeme se cítit izolovaně, což nám na náladě nepřidá. Proto je důležitá vnitřní odvaha, která nás dovede k povzbuzení na konci týdne.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 1. do 7. března 2021.
Horoskop na tento týden od 1. do 7. března 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nám předpovídá novou cestu, která bude naplňovat naše poslání. I když nám přidělí mnoho nových povinností, vnitřně to bude pro nás znamenat další posílení sebedůvěry.

A ta se projeví i navenek, díky čemuž budeme sklízet jedno vítězství za druhým, což nám může časem ale zevšednět. Díky naší spanilé jízdě budeme přitahovat pozornost okolí, které bude chtít něco od nás odkoukat.

Ale to jim bude naprosto k ničemu, protože naše cesta je naprosto jedinečná a originální. Bude nás naplňovat radostí, mystickými prozřeními a jak již bylo zmíněno, vítězným tažením za našimi cíli.

Zároveň se ale přichystejme na vášnivé diskuse, které ovšem mají jediný účel – vysát z nás energii a způsobit nám zranění. Je proto nanejvýš důležité komunikovat jen s lidmi na stejné vlně. S ostatními, s nimiž nebyla, není a nebude řeč, se snažme chovat maximálně asertivně ve smyslu motta „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“.

Pokud nechceme zažít rozčarování, je proto žádoucí chovat se naprosto obezřetně a trpělivě. Díky takovému jednání se nám nepřestane dařit.

Pokud něco nepůjde, nezkoušejme to silou, ale moudrostí. Když to nejde přímo, protože čelíme nějaké bariéře, zkusme ji obejít – ideálně skrz. I když se to na první pohled může jevit jako nesmysl, zdání klame. Iluze naší reality spočívá ve hmotě. Energie ale proudí všude a vším. Stačí jen chytnout vlnu a nechat se nést.

Toto surfování nám přinese obrovský vítězný úspěch, plný podpory našeho vyspělejšího já, které nám ukazuje cestu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí naprosto změní náš život v čistou esenci štěstí. Bude nám přáno ze všech sil. Pokud si budeme počínat svědomitě, budeme si užívat hojnosti a harmonie plnými doušky.

Úterý

Úterý bude pokračovat obnovení našich sil. Budeme pevní, rozhodní, odhodlaní jít za svým cílem až na kraj světa. Zároveň ale projdeme jistou transformací, která nás přivede ještě k větší pokoře.

Středa

Štěstěna nám bude přát i ve středu, takže naše odvaha ještě více posílí. I když nám něco může zkazit náladu, ihned se nám dostane povzbuzení.

Čtvrtek

I když vnitřně budeme stále vybičovaní k nadšenému úsilí, bude třeba zvolnit, jinak se můžeme fyzicky vyčerpat. Ideální si vyrazit jen tak někam, kde to máme rádi.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek přijde další vzpruha, která přijde vhod kvůli drobným nepříjemnostem, kterým budeme muset čelit. Chce to maximální trpělivost.

Sobota

V sobotu bude důležité, jak se dokážeme ovládat. Pokud se rozhodneme jít cestou maximální trpělivosti, stejně jako v pátek, čeká nás pronikavá energie, plná podpory našeho vyspělejšího já ženského typu.

Neděle

Na svěží energetické vlně pojedeme i v neděli. Něco zajímavého se nám zjeví z naší budoucnosti. I když dosáhneme jistého úspěchu, celkově bude tento den nejasný a lehce zmatený.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. března 2021269b - Horoskop na tento týden od 1. do 7. března 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. března 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. března 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*