Horoskop na rok 2021 od Energie života

Tato předpověď se většině lidí nebude vůbec líbit. Čeká nás velmi konfliktní rok. Ale ne pro všechny. Ti, kteří udrží vnitřní klid a nenechají se ničím, ale opravdu ničím rozházet, budou naopak sklízet jeden úspěch za druhým. Budou totiž schopni předvídat pozitivní zprávy, takže budou připraveni je okamžitě zúročit. Budou mnohem lépe chápat podstatu této reality na rozdíl od těch, kteří definitivně propadnou závislosti na negativitě. Bez ohledu na skutečnost, zda-li se očkovat nechají či nikoliv.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na rok 2021 od Energie života.
Horoskop na rok 2021 od Energie života.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na rok 2021 předpovídá, že čím dál více lidí bude sledovat vše, co se kolem nich děje, ale bude jim to k ničemu, pokud si nebudou schopni spojit jednotlivé souvislosti.

Tím spíš, když budou neustále hledat spásu venku, mimo ně samotné. Jak už se zmiňujeme výše, každá zpráva, kterou dostaneme, se tak stává dvousečnou zbraní. Záleží jen na nás, jak ji dokážeme využít. Pro svou pozitivitu anebo negativitu?

Je tak nanejvýš logické, že většina společnosti bude propadat nervozitě. Jedině moudří udrží klid, protože budou pevní, rozhodní a sebevědomí čímkoliv projít bez ztráty kytičky.

Ti ostatní udělají chybu, pokud se je budou snažit napodobit. Nemá to žádný smysl, naopak jim to může jedině uškodit. Každá informace je striktně individuálního charakteru, pro každého z nás může mít naprosto rozdílný význam, jelikož všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na téže úrovni, a tudíž každému, co jemu jest, jeho úrovni odpovídající test.

Jedno máme ovšem společné. A sice trpělivost se učit novým věcem. Pokud něčemu nerozumíme, zeptejme se, studujme, přemítejme a teprve pak si udělejme názor, který nedokážeme dopředu předvídat, protože se neustále vyvíjí.

Pamatujme, že jedině hlupák už všechno ví. Pokud chcete udržet štěstí ve svém životě, rozhodně s nimi nediskutujte, protože výsledkem by byl pouze hněv a rozčarování, jelikož oni se nechtějí učit.

Vydejme se proto novou, čerstvou cestou, plnou klidu a vítězství, která nás budou povzbuzovat vstříc ke světlým radostným zítřkům. Ony již brzy přijdou, protože byly pro všechny, kteří vědí, kým doopravdy jsou, předurčeny.

hlupaci - Horoskop na rok 2021 od Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na rok 2021 od Energie života269b - Horoskop na rok 2021 od Energie života MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na rok 2021 od Energie života OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na rok 2021 od Energie života monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*