Horoskop od 8. do 14. 10. 2018

Horoskop na tento týden od 8. do 10. října nám přinese podobně jako v minulém týdnu určité vyzdvižení tajemna, psychologie a sexuálních témat. Lze očekávat psychický nátlak jak z naší strany, tak i na nás samotné.

REKLAMA

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Horoskop na tento týden od 8. do 14. 10. 2018.
Horoskop na tento týden od 8. do 14. 10. 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nám také poskytne přesun planety MERKUR do znamení ŠTÍRA. Komunikace bude více emocionální. Intelekt bude řada z nás soustředit na odhalování věcí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení VAH podnítí vznik emocionální potřeby po rovnováze ve všech oblastech, hlavně vztazích i způsobu našeho oblékání.

Harmonické aspekty značně podpoří jakékoliv fyzické a aktivní činnosti. Ve sféře práce však může vzniknout napětí.

Úterý

Během úterý se můžeme těšit na spojení pradávná ženské a mužské energie. Vznikne nov. Je to skvělá příležitost pro provádění jakýchkoliv vědomých manifestací. Je to silně tvořivá energie

V tomto dni také dostane intelekt a komunikace řady lidí emocionálnější náboj. Vhodné pro sepsání milostivých básní, příběhů nebo pouze pro sdělení pěkných slov druhým lidem.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení ŠTÍRA silně zviditelní téma psychické síly, sexuality, tajemna a intimity. Na podvědomé úrovni budou někteří z nás toužit po sexuálně duševním spojení.

Tento přechod nám také pomůže ve vztazích, umění či módě, ale ve sportovní sféře může dojít ke zranění.

Čtvrtek

Čtvrtek by měl být ve většině situací velice pozitivní a kladný. Příznivé vlivy můžeme čekat jak ve vztazích, tak i na cestě osobního rozvoje a expanze.

Velice vhodný den pro vykonávání jakékoliv spirituální práce či astrálního cestování.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení STŘELCE povzbudí v lidech jejich zájem o jiné kultury, náboženství, cestování, filozofii, ale také dodá zvýšený optimismus.

Na cestě osobního rozvoje můžeme snáze nalézat inspiraci ve vnějším prostředí a hledat skryté psychické síly v nás samých.

Sobota

I když nám v sobotu vzniknout dobré aspekty pro fyzické činnosti a sport, tak se nám nemusí plně dařit v oblasti spirituální práce. Doporučuji vyhnout se omamným látkám jako je kupříkladu alkohol.

Neděle

Poslední den v týdnu můžeme očekávat zvýšenou potřebu po emocionálním zajištění či pracovních aktivitách. Pokud jsme během týdne zanedbali některou z našich povinností, v neděli si na ni nejspíš vzpomeneme a budeme ji chtít dořešit.

Jak správně číst horoskop na tento týden?

Každý z nás je vysoce originální bytostí se svým vlastním horoskopem. Horoskop na tento týden popisuje vliv aktálního postavení nebeských těles na náš osobní horskop. Je to spojení dvou chemikálí, ze kterých vždy vznikne něco jiného. Z toho důvodu si mohou někteří lidé zažívat i nepříjemné chvíle při pozitivních aspektech a jiní zase snáze promění nepřiznivé podmínky a vytěží z nich maximum.

Určitě je doporučeno řídit se obecnou předpovědí, avšak pro lepší pochopení sebe sama a vlivu aktuálního postavení nebeských těles na nás samotné je dobré znát svůj vlastNí horoskop.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 8. do 14. 10. 2018269b - Horoskop od 8. do 14. 10. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 8. do 14. 10. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 8. do 14. 10. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*