Horoskop od 29. 10. do 4. 11. 2018

Omlouváme se, ale tento horoskop není aktuální, který vyjde v neděli 11. listopadu 2018 v 19.00. Horoskop na tento týden od 22. října do 4. listopadu přinese hlavně zpětný přechod VENUŠE do znamení VAH a tím nás vrátí zpátky v čase k našemu oblíbenému umění, stylu oblékání či ke vztahům z minulosti.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


Horoskop na tento týden od 29. 10. do 4. 11. 2018.
Horoskop na tento týden od 29. 10. do 4. 11. 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden skutečně velice otevře jakoukoliv komunikaci zaměřenou na témata víry, náboženství, filozofie a moudrosti. Lidé budou skrze intelekt hledat inspiraci, naději a motivaci.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Přechod LUNY do znamení RAKA otevře začátkem týdne témata rodiny, emocí, dětí a domova. A celkově psychické pohody v domácnosti.

Velice harmonické aspekty naznačují, že jakékoliv činnosti zaměřené na tvorbu umění, astrální cestování, spirituálno nebo zlepšování svého společenského statusu, půjdou od ruky. Komplikace mohou nastat v pracovní sféře.

Úterý

Roviny osobního růstu, vzdělávání, expanze i spirituální práce budou spolu úzce a dobře spolupracovat. Skrze jedno se nám budou otvírat dveře i k druhému. Což se vždy nestává, ale během tohoto dne ano. Využijme toho.

Pozor bychom si měla dát hlavně na oblast naší moci, bezmoci, skrytých záležitostí a manipulací.

Středa

Přechod LUNY do znamení LVA podnítí naši emocionální potřebu po tvořivosti, společenském úspěchu, herectví a předvádění se.

Avšak zároveň bude velmi složité těchto věcí dostát. Určitě doporučuji zaměřit svou energii do oblasti vzdělávání, cestování, komunikace a filozofie.

Čtvrtek

Během čtvrtku můžeme očekávat napětí a nesrovnalosti v oblasti fyzických aktivit, soutěží a celkově agresivního či bojového jednání. Na jednu stranu k tomu budeme vybízeni, ale na straně druhé bychom se tomu měli obzvlášť vyhnout nebo aspoň zvolit diplomatický přístup.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení PANNY bude stimulovat podvědomé chování řady lidí, aby vytvářeli pořádek, čistotu, uklízeli a jakkoliv manuálně pracovali s hmotou.

I když v oblasti práce, spolupráce, umění a módy se bude dařit, tak v oblasti komunikace vzdělávání a cestování to může drhnout.

Sobota

Víkend začne celkem zajímavými aspekty, které podpoří naší vnitřní schopnost transformutace, respektive schopnost jednat v extrémních situacích.

Na poli spirituální práce a vstupování do jiných sfér vědomí však budeme čelit potížím. Doporučuji se vyhnout alkoholu a silnému tabáku.

Neděle

Týden bude zakončen přechodem LUNY do znamení VAH, což otevře více témata emocí spojených s módou, vztahy i uměním.

Oblast práce nemusí fungovat dle našich představ, zato jakékoliv mentální činnosti budou vylepšeny.

Jak správně číst horoskop na tento týden?

Každý z nás je vysoce originální bytostí se svým vlastním horoskopem. Horoskop na tento týden popisuje vliv aktuálního postavení nebeských těles na náš osobní horoskop. Je to spojení dvou chemikálií, ze kterých vždy vznikne něco jiného. Z toho důvodu si mohou někteří lidé zažívat i nepříjemné chvíle při pozitivních aspektech a jiní zase snáze promění nepříznivé podmínky a vytěží z nich maximum.

Určitě je doporučeno řídit se obecnou předpovědí, avšak pro lepší pochopení sebe sama a vlivu aktuálního postavení nebeských těles na nás samotné je dobré znát svůj vlastní horoskop.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 29. 10. do 4. 11. 2018269b - Horoskop od 29. 10. do 4. 11. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 29. 10. do 4. 11. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 29. 10. do 4. 11. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*