Horoskop od 22. do 28. 10. 2018

Horoskop na tento týden od 22. do 28. října přinese hned několik zajímavých bodů. Můžeme se těšit na velmi pozitivní energii v oblasti vzdělávání i zviditelnění témat ekologie, psychologie a šamanismu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Horoskop na tento týden od 22. do 28. 10. 2018.
Horoskop na tento týden od 22. do 28. 10. 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden přinese přesun SLUNCE do znamení ŠTÍRA a probudí naše pudy i závislosti. V některých případech mohou záležitosti vyjít až do extrému.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení BERANA otevře témata souboje, konfliktu, ale i emocionální potřeby po fyzických, dynamických aktivitách.

Menší neshody můžeme nalézt v pracovní oblasti, avšak podpory se nám dostane při vzdělávání, cestování i nalézání inspirace.

Úterý

Úterý bude jako dělané pro fyzické činnosti či jakékoliv soutěživé chování. Řada lidí bude mít podpořenou vůli a chuť v životě něco dělat.

Disharmonii ale budeme moci pocítit v oblasti psychologických manipulací i práci.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení BÝKA podpoří jakékoliv pohostinné činnosti. Dobré pití, dobré jídlo, to je krédo LUNY v BÝKU.

Pracovní sféra, i sféra kolektivních záležitostí či týmové spolupráce bude podpořena. Napětí vznikne v oblasti vztahů, umění a ega.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budou ve vzduchu podobné energie jako ve středu, ale mimo jiné můžeme očekávat pomocnou ruku při spirituálních záležitostech.

Avšak v oblasti sportu, vůle i fyzických aktivit to může drhnout. Riziko úrazu.

Pátek

Komunikace i cestování bude během pátku oslabeno. Jakékoliv záležitosti filozofie i náboženství či čehokoliv souvisejícího se systémem přesvědčení bude pod tlakem. Naše emoce otestují, v co věříme, nikoliv naši víru samotnou.

Sobota

Přechod LUNY do znamení BLÍŽENCŮ bude podněcovat naše touhy po mentálních aktivitách i společenských událostech.

Komplikace mohou vzniknout v sexuální oblasti, nebo v jádře naší psychiky.

Neděle

Neděle bude velice neutrální, co se oblasti emocí týče. Doporučuji zajít si na procházku, sportovat nebo ponořit se do dobrodružné knihy či filmu.

Jak správně číst horoskop na tento týden?

Každý z nás je vysoce originální bytostí se svým vlastním horoskopem. Horoskop na tento týden popisuje vliv aktálního postavení nebeských těles na náš osobní horoskop. Je to spojení dvou chemikálií, ze kterých vždy vznikne něco jiného. Z toho důvodu si mohou někteří lidé zažívat i nepříjemné chvíle při pozitivních aspektech a jiní zase snáze promění nepříznivé podmínky a vytěží z nich maximum.

Určitě je doporučeno řídit se obecnou předpovědí, avšak pro lepší pochopení sebe sama a vlivu aktuálního postavení nebeských těles na nás samotné je dobré znát svůj vlastní horoskop.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 22. do 28. 10. 2018269b - Horoskop od 22. do 28. 10. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 22. do 28. 10. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 22. do 28. 10. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*