Horoskop od 17. do 23. prosince 2018

Trpělivost nade vše. V tomto směru se bude odehrávat horoskop na tento týden. Jelikož si ale lidé budou vycházet vstříc, půjde nám to velmi snadno. Dokonce až tak, že se nám podaří uhasit mnohdy i dávné spory. Život se zkrátka tento týden uklidní, což v každoroční praxi předvánočního shonu může znít podivně, ale časy se zřejmě mění. Prostě hoďme se do klidu a užívejme života.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


Horoskop na tento týden od 17. do 23. prosince 2018.
Horoskop na tento týden od 17. do 23. prosince 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

To ovšem neznamená, že bychom měli popustit uzdu na nejrůznějších vánočních večírcích. Je opravdu důležité se krotit, zejména co se týče případné konzumace alkoholu, jinak nás nečeká jen kocovina, ale v důsledku oslabené imunity i sem tam nějaká viróza, která s námi může dobře zamávat. Horoskop na tento týden proto doporučuje hodně přírodního vitamínu C.

Jinak máme pro vás ještě jeden důležitý vzkaz. Ať se vám v tomto roce dařilo jakkoliv, třeba vás život tento rok bičoval nelítostivým počasím, vězte, že vás toto nečasí maximálně posílilo, i když si toho možná ještě nejste zdaleka vědomi.

Cokoliv negativního, co se vám letos přihodilo, vás vnitřně obohatilo o nové zkušenosti, které vás notně posunuly na cestě k vnitřní moudrosti. Některé jedince a jedinkyně dokonce o pořádný kus dál, ale to oni určitě dobře vědí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělí začne zcela nevázaně, bez jakýchkoliv zábran. A v tomto případě je to dobře, protože se nám bude dařit. V rámci možností, a proto bychom si měli uvědomit, že vše má svou cenu. Nicméně štěstí přeje odvážným.

Úterý

Úterý bude dnem, kdy to může trochu skřípat. Ale nestane se nic, co by nás vyloženě rozhodilo. Bezstarostnost nám pomůže se překlenout přes cokoliv. A pokud by nám přece jen hrozilo, že se necháme vyvést z míry, bude vhodné se poradit s někým zkušeným.

Středa

Oné trpělivosti bude zapotřebí zejména ve středu, kdy někteří slabší jedinci mohou pocítit hněv nad skutky některých jedinců či jedinkyň. Tady nám zase pomohou naši blízcí, na které se budeme moci obrátit, aby se nám psychicky ulevilo.

Čtvrtek

Čtvrtek bude přát zejména materiálnímu zabezpečení, byť se celý den může odehrávat v mírném zmatku. Ale pokud se obrníme rozhodností a důsledností, žádné problémy z toho nekoukají.

Pátek

Pátek, hlavně dopoledne, bude ve znamení tvrdohlavosti. Ta se může projevit u každého jinak. Zatímco u někoho půjde o pozitivní důslednost, u jiných zase o negativní pohyb hlavou proti zdi, což nikam nevede. Pokud zvolíme první možnost, čeká nás pozitivní obrat a zároveň přechod na novou dráhu života.

Sobota

Sobota proto může mít dva extrémní póly. Na jednu stranu můžeme zažívat euforii, na druhou zase pocit, že jsme letos za dárky utratili víc, než jsme si původně předsevzali. Pokud nás tento pocit zachvátí, mějme na paměti, že se jedná o naše blízké, na které se šetřit nevyplácí. Štědrý den je za dveřmi.

Neděle

Den do začátku Vánoc může být poněkud bláznivý, bezstarostný, ale samozřejmě jak pro koho. Neberme se prosím proto vážně. Opravdu se nám to vrátí. Spojení s naším světlem bude o to intenzivnější. Najdeme svůj vnitřní klid.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 17. do 23. prosince 2018269b - Horoskop od 17. do 23. prosince 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 17. do 23. prosince 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 17. do 23. prosince 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*