Horoskop od 13. do 19. 8. 2018

Tento týden vliv planet na naši realitu zvýší napětí mezi fyzickou a mentální stránkou. Pokud chceme vyzkoušet nová fyzická cvičení či druh sportu, netlačme prosím příliš na pilu. Zkrátka všeho s mírou.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Horoskop na tento týden od 13. do 19. 8. 2018.
Horoskop na tento týden od 13. do 19. 8. 2018.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nám o víkendu přinese úspěchy v pracovní, osobní i kolektivní sféře.  O víkendu tedy značně doporučuji přemýšlet nad svými osobními plány a jejich realizací, jelikož to pak ovlivní rysy naší osobnosti, která určuje směr naší životní poutě.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělí nám přinese harmonické aspekty pro vyjádření naší sexuality a prožívání intimity. Stejně tak nám snáze půjde jakékoliv hlubinné psychologické bádání. Budeme moci pocítit zlepšení naší osobní inspirace a naděje.

Výzvy pro nás vzniknou při jakékoliv umělecké, duchovní či meditativní činnosti. Naše představivost bychom zároveň měli využít pro vykonání praktických činností jako je úklid či opravy. Paradoxně i tyto zdánlivě nepodstatné činnosti nám totiž pomohou lépe pochopit, čím právě procházíme. Ač se to nezdá, všechno v této fyzické realitě je pouze otiskem dění ve sféře duchovní.

Úterý

Úterní přechod LUNY do VAH otevře téma módy, vztahů, krásy, umění a diplomacie. Naše vlastní emoce nám v těchto oblastech velmi pomohou, protože díky nim budeme schopni investovat do těchto témat více jemných citů.

Jelikož vše má své pro a proti, komplikace se mohou objevit při dodržování nastavených plánů a pracovních povinností.

Středa

Spojení ženských mateřských i ženských svůdných energií způsobí, že do módy a krásy vložíme mnohem více emocí než obvykle. Velice rádi se postaráme o naše vztahy i krásu.

I když tak někteří z nás neučiní, stejně budu mít vnitřní nutkání, což nám může naznačit, že přílišná sebekontrola může být někdy na škodu. Ve středu také můžeme využít zlepšené komunikační i prezentační dovednosti.

Čtvrtek

Čtvrteční přechod LUNY do znamení ŠTÍRA otevře stejně jako v pondělí téma sexuality, intimity a psychologie. V tento den půjdeme ale ještě hlouběji v odhalování skrytých pravd a vnitřní psychické síly.

V tento den máme pro vás důrazné varování – hrozí riziko úrazu při jakémkoliv sportu. Dále můžeme čelit nečekaným událostem či tlaku kolektivu okolo nás. Východisko lze nalézt v plnění pracovních povinností. Z tohoto důvodu doporučuji, abyste si horoskop na tento týden nechali v otevřeném panelu.

Pátek

Během pátku vznikne mocné spojení našich emocí s vnitřním optimismem, motivací a sebe-rozvojem. Následkem se nám ze spánku probudí silná potřeba osobního růstu – budeme mít touhu se zlepšovat či rozvíjet naši zásobu vědomostí.

Toto spojení kladně povzbudí i naši představivost. Zejména v oblasti umění, spirituální práce, meditace, psychologické činnosti. A rovněž povzbudí naše sexuální vyjádření, které může nabýt zcela nových, možná i nečekaných rozměrů.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do STŘELCE podnítí náš zájem o cestování, jiné kultury, pravdu, moudrost, filozofii i náboženství.

Harmonické aspekty na MARS nám pomohou při jakékoliv soutěživé či sportovní činnosti, jelikož nám dodají elán či drajv. Naše zapálení pro činnosti, které děláme, proto vzroste. Využijme toho.

Neděle

Vztahy, ale také i komunikace se dočkají zlepšení, což je ideální příležitostí pro jakékoliv vyjednávání či uzavírání smluv.

V rámci všeobecného principu pro/proti vznikne dojde k oslabení naší představivosti, což bude mít negativní na naši schopnost meditovat, provádět umělecké činnosti či spirituální práci. Pokud tyto komplikace překonáme, naši osobnost, tedy roli v tomto životě, to jen posílí.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 13. do 19. 8. 2018269b - Horoskop od 13. do 19. 8. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 13. do 19. 8. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 13. do 19. 8. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*