Horoskop od 10. do 16. prosince 2018

Tento týden bude extrémně náročný. Zvlášť jeho začátek, kdy se to na nás může hrnout ze všech stran, takže nebudeme vědět, kam dřív skočit. Tento negativní nápor se posléze může změnit v rozčarování, že si naše úsilí zaslouží mnohem větší uznání a ocenění. Konec týdne ale bude velmi uspokojivý, pocit zadostiučinění se dostaví. Doporučuji proto důraznost v konání, nenechme se ničím odradit.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 10. do 16. prosince 2018.
Horoskop na tento týden od 10. do 16. prosince 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Aby se horoskop na tento týden ve svém závěru skutečně proměnil ze zoufalství v nalezení zasloužené odměny, je nutno za každou cenu zachovat absolutní klid a pečlivou rozvahu. Za žádnou cenu nepřerušujme bytostné spojení se svým vnitřním světlem. Pokud se totiž necháme zatáhnout do cizí hry, musíme pak počítat s tím, že se staneme pěšáky někoho cizího, takže sejdeme z naší Cesty.

Proto doporučuji Ašvagandu všem více nervózním jedincům a jedinkyním, kteří mají obavy, že by mohli silnému tlaku podlehnout a nechali se z vnitřního míru vyvést.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

V pondělí se nápor, o kterém se horoskop na tento týden zmiňuje v úvodu, může projevovat zejména ve zmatečné komunikaci. Pokud si však rychle stanovíme jasná pravidla, dojde k obnovení vzájemného porozumění. Onen proces nás navíc může vnitřně obohatit o novou zkušenost, jak v budoucnu jakoukoliv disharmonii ve vztazích napravit.

Úterý

V úterý se mohou opakovat situace z pondělka, což nás může poměrně dosti vnitřně rozhodit. Je proto záhodno si rychle vzpomenout na nově nabytou moudrost, jak řešit nedorozumění. V některých extrémních případech bude lepší se zcela stáhnout a nechat věci volně běžet.

Středa

I nadále k nám proudí zmatené energetické proudy, které nás jen testují, jak dokážeme zachovat za jakýchkoliv okolností vnitřní klid. Pokud z něj vypadneme, bude nás to stát obrovské množství energie. A možná i financí.

Čtvrtek

Ve čtvrtek přijde zásadní obrat, napětí se uvolní a poškozené spojení mezi námi navzájem se opět obnoví. Mnoho u nás zažije transformativní stavy, kdy si najednou uvědomíme sami sebe jako někoho, kým přestáváme být. Nebo jsme již přestali být. A to nás poměrně zásadním způsobem povzbudí a zaplní hřejivým vnitřním pocitem, že opět jdeme po správné Cestě.

Pátek

A pátek bude ještě bombastičtější. Nádherný pocit vnitřní harmonie a lásky se navíc projeví rovněž v našem materiálním zajištění, protože všechno jedno jest. Páteční večer se proto ponese ve znamení odpočinku po obzvlášť náročném týdnu, abychom si v klidu nově nabyté zkušenosti mohli zanalyzovat a následně bez podmínek přijmout.

Sobota

Přestože bude sobota náročná, co se týče našeho vnitřního úsilí, které možná bude poněkud těžkopádnějšího charakteru, navenek půjde vše dobře. Některé z nás osobní úspěchy přivedou k novým myšlenkám a nápadům, což nás nabije velmi pozitivní, silnou energií.

Neděle

Neděle bude parádní, plná zlaté energie života na vlně lásky, transformace, vzájemného respektu a uznání. A proto oslavme tuto neděli naplno, protože takových dnů nebývá během roku příliš.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní týden plný zlaté energie života přeje

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 10. do 16. prosince 2018269b - Horoskop od 10. do 16. prosince 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 10. do 16. prosince 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 10. do 16. prosince 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*