Žena zaplatila letenku zcela cizímu dítěti

Muž při odbavení před letem zjistil nemilou věc - jeho dvouletá dcera nemůže letět zdarma, jak původně předpokládal. Jenže letenka na poslední chvíli vyšla na 750 dolarů, které neměl. Byl zoufalý, nevěděl, co má dělat. Bezvýchodná situace. Pak se ale zjevil anděl, který mu pomohl.

REKLAMA

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Muže odbavovali před letem a agent se ho zeptal, kolik je jeho dceři. Řekl, že ji zrovna byly dva. Nato se agent zeptal, zda má letenku. Muž byl zmatený, protože měl dojem, že může letět zdarma. Když si letenku rezervoval, měla teprve jeden rok, ale narozeniny má v lednu.

Muže to velmi rozrušilo, protože si nemohl dovolit zaplatit další drahou letenku pro svou dceru. Stanul stranou a snažil se někomu volat. Objímal svou dceru a popadal se za hlavu, šlo vidět, že mu to láme srdce.

V tom k rozrušenému otci přistoupila cizí žena. Po krátkém rozhovoru přistoupila ke přepážce, ukázala na holčičku a řekla: „Chci ji koupit letenku.“ Agenta to šokovalo, a zeptal se tedy, zda si je vědoma, že cena letenky je takto krátce před odletem téměř 750 dolarů (asi 20 tisíc korun). Žena naprosto nevzrušeně vytáhla kreditní kartu a zaplatila plnou cenu.

Agent stále mluvil o tom, jak se mu dělala husí kůže, když viděl, jak muž tu ženu objímá a ptal se ji na jméno, aby ji to mohl splatit. Žena jen opakovala: "To nic není." Věděla, že chtěla muži a jeho dceři prostě jen za každou cenu pomoct.

chia maca 349 - Žena zaplatila letenku zcela cizímu dítěti Příběh byl 8. března publikován na sociálně-mediálním webu Love What Matters (dosl. Miluj, na čem záleží). Ten sbírá anekdoty o cizích lidech, kteří někomu prokázali laskavost či lásku. Článek končí výzvou směrem k lidem, aby příběh ženy sdíleli a mohlo se o něm dozvědět více lidí než jen ti, kteří byli u toho. „Posílejte tento příběh dál, protože člověk jako byla žena v tomto příběhu, si zaslouží uznání,“ říká autor.

K 10. březnu měl příspěvek 165 tisíc lajků a byl sdílen více než 32 tisíckrát. Stovky komentujících napsali, jak je příběh dojal, a že tato žena je pro ně inspirací. Jeden uživatel uvedl, že ženu z fotky zná. „Nebudu prozrazovat, kdo tato dáma je. Ale znám ji,“ napsala uživatelka. „Vím, že se s dětmi a vnuky často schází, aby diskutovali o tom, jak mohou použít své dobrého zázemí a požehnaný život, aby pomohli ostatním. Je pro mě neustálou inspirací a v jednom kuse nezištně pomáhá ostatním lidem. Je plná lásky a všechno to dělá z vlastní dobré vůle.“

originální text: policeworld.news

překlad: Lukáš Kucharczyk

REKLAMA

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*