Vyumělkovaná koupelna blokuje životní energii

Všimli jste si někdy, že když v životě někdy dochází k určitým změnám, obvykle je doprovázejí problémy s autem, kuchyňským zařízením nebo s koupelnou? Koupelna je velice důležitá místnost ve vašem domě, protože je to místo, kde dochází k různým přeměnám.

eshop energie života nabízí


CORDYCEPS BIO 100 g

silná imunita

399 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí ledviny

499 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

CORDYCEPS FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Prvořadým posláním koupelny je vnější i vnitřní očista vašeho těla a živá energie by jí měla procházet rychle, bez zastavení a bez možnosti stát se stabilním.

Podle Feng shui platí, že čím jednodušší koupelna, tím snadněji se energie dostává dovnitř i ven. Bohatě zařízené, vyumělkované místnosti mají tendenci energii podržet, což není zrovna nejlepší nápad, protože přeměna by měla proběhnout co nejrychleji a nejsnadněji.

Mezi dobré nápady ovšem patří instalovat do koupelny okno, a to i v případě, že sací ventil zajistí dostatek čerstvého vzduchu.

Pokud nemáte v koupelně okno, je to snad z toho důvodu, že žijete v tak velké výšce nad zemí, že otevřené okno je naprosto nemožné? Nebo proto, že vaše koupelna je umístěná v centru budovy?

Protože ve středu budovy se obvykle akumuluje energie celého domu, koupelna na takovém místě může znamenat, že veškerá energie vašeho domova odchází pryč záchodovou mísou (jestliže máte WC oddělené, energie může odcházet jinudy pozn. amber).

Pokud je tohle váš případ, použijte zrcadlo, které přenese obraz koupelny do jiné části prostoru. Nebo pověste zrcadla na všechny čtyři zdi uvnitř koupelny, abyste docela zneutralizovali její polohu.

z knihy Feng Shui: Harmonie kolem nás od Angely Thompson


CORDYCEPS BIO 100 g

silná imunita

399 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí ledviny

499 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

CORDYCEPS FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*