Vyumělkovaná koupelna blokuje životní energii

Všimli jste si někdy, že když v životě někdy dochází k určitým změnám, obvykle je doprovázejí problémy s autem, kuchyňským zařízením nebo s koupelnou? Koupelna je velice důležitá místnost ve vašem domě, protože je to místo, kde dochází k různým přeměnám.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Prvořadým posláním koupelny je vnější i vnitřní očista vašeho těla a živá energie by jí měla procházet rychle, bez zastavení a bez možnosti stát se stabilním.

Podle Feng shui platí, že čím jednodušší koupelna, tím snadněji se energie dostává dovnitř i ven. Bohatě zařízené, vyumělkované místnosti mají tendenci energii podržet, což není zrovna nejlepší nápad, protože přeměna by měla proběhnout co nejrychleji a nejsnadněji.

Mezi dobré nápady ovšem patří instalovat do koupelny okno, a to i v případě, že sací ventil zajistí dostatek čerstvého vzduchu.

Pokud nemáte v koupelně okno, je to snad z toho důvodu, že žijete v tak velké výšce nad zemí, že otevřené okno je naprosto nemožné? Nebo proto, že vaše koupelna je umístěná v centru budovy?

Protože ve středu budovy se obvykle akumuluje energie celého domu, koupelna na takovém místě může znamenat, že veškerá energie vašeho domova odchází pryč záchodovou mísou (jestliže máte WC oddělené, energie může odcházet jinudy pozn. amber).

Pokud je tohle váš případ, použijte zrcadlo, které přenese obraz koupelny do jiné části prostoru. Nebo pověste zrcadla na všechny čtyři zdi uvnitř koupelny, abyste docela zneutralizovali její polohu.

z knihy Feng Shui: Harmonie kolem nás od Angely Thompson

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*