Věk je pouze číslo, potvrzují mnozí senioři

Nedávno jsem na facebooku projížděl svůj newsfeed. Sleduji mnoho stránek s citáty, protože jsem mileniál a myslím, že potřebuji hodně motivace, abych se přenesl přes dny plné otročení v práci freelancera. A našel jsem tento citát: „Lidé umírají dvakrát. Jednou ve 22 a potom v 75 letech.“ Příkrá upřímnost toho výroku mě zasáhla. Všichni tolik podléháme našim životům, tlaku stárnutí a společnosti, že prostě přestáváme cítit.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Věk je pouze číslo, potvrzují mnozí senioři.
Věk je pouze číslo, potvrzují mnozí senioři. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lidé, kteří „dvojímu stárnutí“ nepodlehli, skutečně žijí. V této bezohledné době je zdravý životní styl a odhodlání bez ohledu na věk nevzdat svůj život a zdraví do posledního dechu opravdu mimořádná věc a jen málokdo ji zvládne.

Není to však nemožné. Jak už jsem říkal, fyzické zdraví je jedním z nejlepších znaků sebelásky, protože skutečně lépe pečujete o své tělo.

A jsou mezi námi inspirativní jedinci, kteří o sebe velmi dobře pečují a žijí naplno. Například slavný 104-letý muž, který slaňuje a prohání se na horské dráze.

Věk je skutečně pouze číslo

Doña Geralda Barbosa je pro své sledující na Instagramu přesně takovou osobou. Najděte si ji na YouTube nebo na Instagramu, kde ráda předvádí svůj fitness trénink.

DONA GERALDA - Věk je pouze číslo, potvrzují mnozí senioři

Je to fitness šílenec v tom nejryzejším slova smyslu. A všechno to začalo před pěti nebo šesti lety.

Uvědomila si, že 63 let je věk, kdy nechce začít stárnout, chtěla žít a nejen jako stará žena. Udělala proto tu nejlogičtější věc. Jako mileniál dodávám, že to říkám s jistou rezervou. V zásadě začala chodit do fitka.

V 69 je inspirací pro všechny přátele ve fitku. Když zvedá, tahá a tlačí závaží, kdekterý zdatný jedinec by musel ustrnout v šoku a obdivu. Instagram jí poskytl vhodnou platformu, kde může sdílet nebo spíš dokumentovat tento aspekt své cesty za lepším zdravím.

Počet sledujících na jejím instagramovém účtu už překročil dvoutisícovou hranici. Toto číslo však stále roste, protože k jejím fotkám a videím si nacházejí cestu fitness nadšenci z celého světa. Posilovna však není jediné, co ji pohání.

Stala se totálním adrenalinovým nadšencem – s naprostou lehkostí leze po skalách a má z toho nesmírnou potěchu.

Abych to shrnul, je to učebnicová gurmánka, která žije naplno.

Pro nás mileniály, drcené neúnosnou pracovní zátěží a požadavky na konkurenceschopnost, kterým nejsme schopni dostát, jsou lidé jako Doña Geralda inspirací. Pokud díky ní aspoň jeden člověk začne chodit do fitka nebo běhat, pak je Doña Geralda životní vítězkou. A upřímně řečeno, bude jím i zmiňovaný mileniál.

Jdu si koupit permanentku. (zdroj: truththeory.com)

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*