Masturbace – rady pro intenzivnější prožitek

Sexuální energie je v podstatě životní energie. Je zdrojem veškerého stvoření a esencí vesmíru. Lidstvo odjakživa toužilo spoutat tuto energii a využít ji k přeměně vyšších stavů vědomí.„Touha sexuálního vyjádření je zdaleka nejsilnější a nejvíce podněcující ze všech lidských emocí a přesně z tohoto důvodu může tato touha, pokud je spoutána a přeměněna do činu, jiného než toho, který je vyjádřen fyzicky, pozvednout člověka do stavu génia.“Napoleon Hill

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Masturbace - rady pro intenzivnější prožitek .
Masturbace - rady pro intenzivnější prožitek .
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle Napoleona může být výraz „génius“ charakterizován jednoduše jako schopnost jednotlivce „posílit vibrace myšlení do stavu, kdy může volně komunikovat se zdroji vědomostí, které nejsou dostupné skrz běžnou míru vibrace myšlení“. Spoutáním energie libida místo jejího rozrušení během sexuálního styku nebo masturbace ji můžeme ovládnout a přeměnit do tvořivé síly, která povznese naše vědomí.

Ale buďme upřímní. I přes tuto novou informaci většina z nás s tím jen tak nepřestane.

Zvláště pokud nejsme v bodě duchovní cesty, který vyžaduje období celibátu, jak je popsáno v mnoha šamanských praktikách, jakož i v jiných náboženských a duchovních učeních…

Co tedy můžeme dělat proto, abychom si užívali výhod, aniž bychom se museli ponořit do úplné abstinence a využívat alespoň masturbace, ale jinak?

1. Nastavte si cíl masturbace

Všichni potřebujeme během masturbace nějaký vnější stimul, ať už jde o vzpomínku nebo představu v hlavě, potřebujeme se na něco soustředit. Místo obvyklé pornografie nebo fantazie se zkuste soustředit na něco kreativnějšího a začleňte do toho zákon o přitažlivosti.

Například byste byli rádi povýšeni v práci nebo vás bavilo, jak jste s někým dováděli a vše tak nějak správně plynulo. Cokoliv, buďte kreativní. Nastavte si cíle, kterých chcete dosáhnout a „vytvořte je zrozením“ tak říkajíc.

Jedná se o nejmocnější energii v celém vesmíru, využijte ji pro svůj prospěch.

2. Využijte metodu Ankh

Staří Egypťané věřili, že orgasmus je klíčem k nekonečnému životu a Kabala věří, že sexuální touha je nejhlubší duchovní vyjádření. Z pohledu filosofie jógy dokáže probuzená dřímající sexuální energie zažehnout v páteři kundalini a aktivovat celý systém čaker. Rozdíl mezi těmito praktikami je ten, že Egypťané věřili, že orgasmus, ať už během masturbace anebo sexuálního styku, je zdravý a důležitý pro Mer-ka-ba neboli světelné tělo, zatímco jiní praktikují ovládání orgasmu, aby zabránili ejakulaci.

Starodávné učení kontroly energie ankhem je však poměrně složité a mnoho z nás ani ankh nevlastní. Jednodušší způsob, jak zajistit recirkulaci energie bez ztráty, je položit levou ruku (nebo pravou pokud jste levák) během masturbace přes sakrální čakru. Stejně jako sbíráme Qi energii, položte ruku na čakru a začněte kroužit (kruhovým pohybem masírujte oblast pod pupkem).

Ženy by měly začít první kruh směrem nahoru k srdci a muži směrem dolů ke kořeni. S touto technikou budou vaše orgasmy silnější a více naplňující a zároveň zajistí správný tok energie.

3. Masturbace – doplnění

Tradiční čínská medicína využívá k přijímání a sbírání energie sakrální oblast (těsně pod pupkem).

Jakmile masturbace skončí, ponechte ruku na sakrální čakře alespoň 2 minuty. To vám umožní nahradit a doplnit vydanou energii.

Tak na co ještě čekáte? (zdroj: collectivelyconscious.net)

REKLAMA

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*