Procvičte si své metafyzické schopnosti!

Chcete se naučit vidět svou auru? Chcete se naučit zábavný a snadný způsob, jak cvičit telepatii? Všichni jsme se narodili s určitými metafyzickými schopnostmi a nyní zjistíte, jak si je můžete sami nebo s ostatními procvičit!

REKLAMA

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V tomto videu se naučíte, jak je možné pomocí několika jednoduchých a snadných technik tyto metafyzické schopnosti realizovat a vidět tak svou auru, provádět telepatii, telekinezi a mnoho dalšího. Učení se metafyzickým schopnostem je jako každé jiné řemeslo. Obvykle to vyžaduje čas a trpělivost. Například svou auru by měl člověk být schopen vidět už za relativně krátkou dobu, telekineze však bude trvat poměrně déle.

Mnozí lidé mají vrozené schopnosti, například zažívat mimotělní zkušenosti nebo používat psychické schopnosti. V následujícím videu si řekneme o způsobech, jak tyto schopnosti rozvíjet a zaznamenat okamžité výsledky již během prvního týdne!

Vidění aury

Aura je energetické pole, které obklopuje vše živé a neživé. Všechno v naší sluneční soustavě je propojené. Všechny buňky v našem těle vyrábí elektřinu. Stejně jako u blesku elektřina propojuje sousedící výboje do jednoho řetězu, tak i naše těla jsou vodičem elektřiny a stejně smýšlející lidé se tak navzájem přitahují.

Aura je elektromagnetické pole, které obklopuje naše tělo. Podívejte se do zrcadla na místo několik centimetrů od ucha nebo horní části hlavy. Nejprve možná uvidíte téměř nezpozorovatelné energetické pole nacházející se asi 3 cm kolem hlavy. Pokud se na tuto oblast soustředíte, začne dostávat barvu. To je barva energie vyzařované vaším tělem. Je to jako detektor lži. Podle barvy aury poznáte, jestli lidé žijí v negativitě nebo strachu, protože jejich aura bude červená nebo černá. Můžete vidět také aury ostatních objektů, například stromů či mušlí. Čím více tuto schopnost budete cvičit, tím snazší to bude.

Telepatie

Gregg Barden (autor videa) zmiňuje studii, která se snažila pomocí masové meditace měřit globální účinky na chování a dokázat, jak je všechno propojeno. Výsledky tohoto testu ukázaly, že vědomé akty měly vliv na chování. Plazmatické buňky vypadají při analýze krve jako krystaly. Optické kabely pracují na principu tenkých krystalů, které přenášejí informaci na tenkých vláknech z tohoto materiálu. Mimosmyslové vnímání (ESP) je možné rozvíjet podobným způsobem – tvorbou vizuálních energetických vln a jejich přenosem k jinému člověku skrze myšlenky, soustředění a vizualizaci. Teorie je taková, že naše myšlenky vytvářejí z obrázků posílaných mezi lidmi hologramy.

Telepatii si můžete procvičit s někým dalším. Vezměte si pět párů malých předmětů, které máte doma. Každý člověk bude mít jeden pár za sebou a jeden před sebou. Poté jeden z vás vezme nějaký předmět a pokusí se telepaticky poslat vzkaz tomu druhému, který se bude snažit uhodnout, co to je. Člověk může experimentovat a pokusit se objekt poslat telepaticky různými způsoby, například si představí skupinu těchto objektů nebo se pokusí předmět spojit s jiným smyslem. Po pokusu o uhádnutí daného předmětu oba účastníci svůj objekt zvednou vedle sebe, a porovnají výsledky. V případě 5 předmětů je šance uhádnout 1:5. Výsledky s úspěšností větší než 20% jsou lepší než náhoda. Pokud máte úspěšnost nad 50%, tak již dochází k poměrně slušnému rozvoji této schopnosti.

269b - Procvičte si své metafyzické schopnosti! ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Procvičte si své metafyzické schopnosti! OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Procvičte si své metafyzické schopnosti! http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

Cítění barev

Každý z nás má vysílací a přijímací ruku. Přijímací ruka je opakem ruky, kterou používáme nejčastěji. Jinými slovy – pokud jste praváci, vaše přijímací ruka je levá. Každá z barev vibruje. Červená vibruje výše než černá, a proto při tomto experimentu použijeme hrací karty. Zkuste použít balíček modrých karet, protože červená může být těžší. Jak jsem řekl, červená barva vibruje na vyšší frekvenci než černá, a proto budete přijímací rukou schopnosti cítit barvu karty a jejich počet.

Procvičování vám později umožní také správně uhádnout barvu a počet srdcí, žaludů, listů a kulí mnohem spolehlivěji, než kdyby se jednalo o pouhou náhodu. Postupujte takto. Z balíčku odstraňte všechny figury (kluk, královna, král a žolík) a zbývající číselné karty zamíchejte. Vyložte jednu kartu lícem dolů. Přijímací ruku položte na kartu a pohybujte s ní do stran a nahoru dolů. Snažte se v této ruce vycítit teplo. Například srdcová desítka bude na dotek teplejší než srdcová trojka, protože je na ní více červených srdcí a více barevných vibrací.

Telekineze

Telekineze podobně jako telepatie využívá mysli k přesouvání předmětů. Na YouTube je možné nalézt o tomto tématu mnoho informací, takže ve videu to popíšu jen stručně. Telekineze je velmi obtížná a vyžaduje neuvěřitelnou koncentraci. Při experimentování s telekinezí začněte u malých, lehkých předmětů. Počítejte s tím, že tomu budete muset věnovat mnoho času a úsilí, než se dostaví nějaké výsledky. Nebuďte sklíčení, že se vám to hned nepodařilo. Máte schopnost dokázat mnohem více, než o čem jste kdy snili! Vždy se snažte posouvat své vnímané meze, a mějte na paměti, že jedinou překážkou jste vy samotní. 

Otevření třetího oka

Níže uvedené video ukazuje, jak snadno a rychle otevřít své třetí oko.  S trochou cvičení možná budete schopni otevřít své třetí oko do týdne… nebo možná už i dnes! Hodně štěstí, příjemnou zábavu a dejte nám vědět, jak si vedete! (zdroj: bodymindsoulspirit.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Procvičte si své metafyzické schopnosti!269b - Procvičte si své metafyzické schopnosti! MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Procvičte si své metafyzické schopnosti! OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Procvičte si své metafyzické schopnosti! monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*