Proč přírodní medicína neléčí, ale uzdravuje

Přírodní medicína provází vývoj člověka již od nepaměti. Nativní národy světa věděly, jak skutečně léčit nemoci, vzniklé nesprávným životním stylem či genetickým zatížením. Ať už se jednalo o bylinkáře nebo šamany z pralesů, spojeni se svou duchovní podstatou byli schopni určit, co nemocného trápí a jak mu pomoci bylinkami či stravou bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jak je to možné? Věc je prostá – snažili se pacienta uzdravit, nikoliv jen donekonečna léčit. Například ve staré Ćíně byli lékaři placeni, pokud pacient byl zdravý. Když byl nemocný, nedostával nic. Jak logické, že?

Zatímco domněle současná „moderní“ společnost se opájí výdobytky nejnovějších poznatků medicíny, bylinky tady stále byly, jsou a budou. Cokoliv, co nám naděluje příroda, zcela přirozeně, jak ostatně vyplývá z jejího slovního základu, je balzámem pro člověka, které je rovněž součástí matky přírody.

Vitamíny a léky, které nejsou vyrobeny synteticky (například z ropy), jsou lidskému tělu naprosto přirozené. A nezáleží, zda v podobě bylinek rostou vysoko v peruánských Andách anebo našich luzích, na loukách a v hájích. Nijak nás nemohou poškodit, jelikož jsou prověřené po mnohá tisíciletí.

Přestože by se mohlo zdát, že pokud moderní farmakologické společnosti vycházejí z původních chemických sloučenin, které se nacházejí v samotných rostlinách, vyrobené léky nejsou schopny člověka vyléčit, ale jen zmírnit příznaky ne-mocí. Chybí jim totiž ona energie života, která vychází z přírody. Je to stejné, jako bychom umělou inteligenci považovali za skutečnou žijící bytost.

Jelikož víme, že tomu tak rozhodně není, je pak naprosto snadné si uvědomit analogicky rozdíl mezi přírodními a chemickými léky.

Respektive které skutečně léčí a které toho naopak nejsou schopny, protože nevznikly v přírodě, tedy přirozenou cestou evolučního vývoje, ale byly vytvořeny uměle v laboratoři. A jelikož vše, co je umělé, nemůže být živé, není také schopno pomoci živému, což lidské tělo jednoznačně je.

Bylinky, které nám nabízí matka příroda, sice pomáhají v delším časovém horizontu, mnohdy mohou příznaky našich zdravotních potíží i přechodně zhoršit, ale za to učinkují naprosto jistě. Samozřejmě v případě, že budeme zároveň pracovat na odstranění samotných příčin, které mnohdy spočívají v našem nepříliš zdravém životním stylu. Ale vše se dá změnit. Stačí jen pevná vůle a odhodlání. Pokud byste potřebovali radu a pomoc s výběrem vhodných přírodních prostředků, jsme tady pro vás. Jsme Energie života.

georg

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*