Proč nás často přitahují nesprávní lidé?

Ptám se na to pořád dokola: „Proč mě přitahují nesprávní lidé?“ A odpověď je vlastně docela jednoduchá: Protože tu přitažlivost vytváří naše zraněné já.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vím, že pojem „zraněné já“ může znít trochu přehnaně, dovolte mi jej proto vysvětlit. Všichni máme dvě já: „malé já“ (neboli zraněné já, ego) a „duchovní já“ (vyšší já, dospělé já neboli duši).

Zraněné já je tou naší částí, která se cítí neúplná. Pochybuje o našem významu a hodnotě, necítí se celá nebo se cítí určitým způsobem nedostatečná. Naše zraněné já je „malým já“, které se ptá, zda můžeme být skutečně milováni.

Máme však také duchovní já. To je naše vyšší já, naše duše. Je tou naší částí, která je napojena na lásku, pravdu, moudrost a vnitřní mír. Naše duchovní já ví a nepochybuje o tom, že jsme cenní a hodni lásky. V mnoha ohledech je protikladem ega.

V každém okamžiku naše reakce vycházejí z jednoho z těchto dvou já. Mnoho z nás bohužel většinu času vychází z ega. Věříme proto, že jsme určitým způsobem nedůležití a bezmocní a snažíme se tento nedostatek kompenzovat.

Ego hledá potvrzení a úplnost ve vnějším světě. Věří, že když dosáhne více (peněz, lepšího partnera, lepší práci, lepší dům, více dovolených a podobně), bude nakonec šťastnější.

Ve skutečnosti však nikdy štěstí nedojde. Rozhodně ne na dlouho. Protože už ze své podstaty se cítí neúplné. Když proto žijeme skrze perspektivu našeho ega, jsme předurčeni cítit se tak, jako by nám něco chybělo. Takto vnímaný život není příliš zábavný.

Ego začíná být velmi aktivní v romantickém vztahu, protože ten je zdrojem většiny zranění.

Všichni jsme se v minulých vztazích cítili zranění nebo zklamaní. Vzpomínky na tato zranění si s sebou přinášíme do dospělosti (někdy nevědomě). Pokud jsou v nás stále aktivní zranění z dětství, budeme přitahovat lidi, kteří budou zdůrazňovat stejný pocit. Pokud se například naše zranění soustředí kolem pocitu odmítnutí nebo přehlížení, je pravděpodobné, že se budeme podobně cítit i ve svém vztahu v dospělosti.

Naše podvědomí je naprogramováno tak, aby přitahovalo lidi, kteří aktivují naše zranění. Je to proto, abychom mohli růst.

To je ta nepříjemná část procesu růstu! Zkusme na to však nahlížet následovně: Přehráváme si svá zranění a tím je nakonec vyléčíme. Nelze vyléčit něco, co necítíme nebo nevidíme. Nemůžeme léčit věci, jichž si nejsme vědomi! Abychom mohli přerůst ten pocit nepohodlí, musí nejprve vyplout na povrch.

A jak jej přerosteme?

Tím, že se ztotožníme se svým vyšším já.

Pamatujte si, naše vyšší já je tou naší částí, která o nás zná pravdu. Ví, že jsme cenní, úžasní, schopní a silní. Pohledem vyššího já jsme kompletní. Jsme sice nedokonalí lidé s vadami, ale vyšší pravda je, že jsme duše.

Jsme krásní.

Jsme důležití.

Jsme jedineční.

Jsme láska.

To o nás ví naše vyšší já a chce, abychom to věděli také.

Tím, že se ztotožníme s naším vyšším já (láskou uvnitř sebe), naše nutkání přehrávat si svá zranění s dalšími lidmi poleví a někdy vymizí docela.

Jakmile se probudíme do pravdy svého vyššího já, uvědomíme si najednou, že „nesprávní“ lidé byli jen učiteli, kteří nás měli popostrčit ke „správnému“ stavu mysli. Takovému, který nepochybuje o našem významu či hodnotě. Bohužel nás nic tolik neinspiruje k růstu, jako zlomené srdce.

Vaše vyšší já chce, abyste se s ním ztotožnili. Chce abychom byli tím, kým skutečně jsme. Získejte zpět svou vnitřní lásku a vyléčíte se ze svých vztahů zevnitř navenek.

Napište nám prosím do komentářů o vlastnostech svého vyššího já a o tom, jak zamýšlíte být více napojeni na tuto část svého já. (zdroj: www.truthinsideofyou.org)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Proč nás často přitahují nesprávní lidé?269b - Proč nás často přitahují nesprávní lidé? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Proč nás často přitahují nesprávní lidé? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Proč nás často přitahují nesprávní lidé? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


1 Comment

  1. Vyšší Já je tvořivé,hravé, v lásce a lehkosti. Právě si dávám prostor se na své Já ještě hlouběji napojit,splynout. Dávám si Vědomý odstup od Lidí, dění kolem,komunikace a internetu, velkých rozhodnutích.. Zpomalují a učím se žít i ve strachu a bolesti – dat si možnost jí prožít sama a jen to pozorovat. Uvědomit si opět svou cestu nehledě na okolí, názorech druhých.
    Největší napojeni cítím,když tvořím rukama,meditaci,dech,priroda,nejbližší,hudba,tanec.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*