Přirozená smrt. Proč už neumíráme v klidu, ale nemocní?

Přirozená smrt je v dnešní době velice ojedinělá, jelikož většina lidí umírá na následky závažných onemocnění. Co to tedy je přirozená smrt a lze ji dosáhnout?

Monoatomické prvky.
Přirozená smrt
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přirozená smrt probíhá v klidu

Přirozená smrt. Nutno podotknout, že jakákoliv smrt je pro člověka přirozený jev, který poukazuje na naše spojení s koloběhem života. Avšak v našem podání hovoříme o formě přirozeně bezbolestné smrti.

Přirozená smrt je vlastně stav ukončení pozemské existence bez procítění jakékoliv bolesti. Tento stav nastává, když člověk postupně časem opouští lidské tělo v řádech dnů, týdnů či měsíců.

Lidský organismus během procesu přirozené smrti vypouští do krevního oběhu značné množství povzbuzujících látek, díky kterým během smrti netrpíme.

REISHI BIO 100 kapslí

Tyto látku způsobují jakési stavy blaha, které by dokázali popsat pouze umírající. Ne každý takovou smrt má. Proč tomu tak je?

Smrt plná bolesti aneb vítejte v moderní době

Dnes následkem nepřirozeného a umělého prodlužování života staří lidé trpí, jelikož jsou závislí na moderní umělé medikaci. Tato moderní medikace z velké části pouze potlačuje negativní projevy. Miska vah mezi životem a smrtí je tak narušená.

Uměle prodloužený život dává čas růstu závažnosti určitých onemocnění, které jsou pak mnohem bolestivější. Mluvíme zde o přežívání místo žití.

Vědci uvádějí, že lidské tělo je naprogramované na 130 let života (některé legendy uvádějí mnohem více), po jejichž dosažení by člověk měl teoreticky umřít na celkové opotřebení. Dnes se člověk dožije 90 let, což prezentujeme jako krásný věk, ale přiznejme si, jaký je to život? Jaká je to potom smrt?

Na co umíráme a jak přirozeně prodloužit délku života?

Přesné statistiky, kolik lidí umírá přirozenou smrtí, se nevedou. Moderní medicína dokáže na každém z nás najít vždy nějakou chorobu či nemoc. Jako nejčastější příčina úmrtí se uvádí onemocnění cév a krevního oběhu (tedy i srdce). Na druhém místě je tvorba nádorů.

Dle moderních výzkumů se ukazuje, že nejzásadnější vliv na délku našeho života nemá ani strava, ani pohyb a ani kvalita spánku. Důležitým klíčem je kvalita našich vztahů s druhými lidmi.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


Jestli tedy chcete prodloužit svůj život tím nejvíce přirozeným způsobem, tak se pohybujte mezi lidmi, kteří vám rozumí a pobyt v jejich přítomnosti vám dělá dobře. Zničené manželství nemá cenu udržovat, pokud ani jeden není ochotný ho skutečně uzdravit.

Šťastný a dlouhý život vám za energii života přeje Jakub

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Přirozená smrt. Proč už neumíráme v klidu, ale nemocní? ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Přirozená smrt. Proč už neumíráme v klidu, ale nemocní? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Přirozená smrt. Proč už neumíráme v klidu, ale nemocní? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*