Princip energetické léčby šungitovou pyramidou

Toroidní pole šungitové pyramidy ponořené do vody dokáže jedinečným způsobem aktivovat složení vody. Pyramidu lze použít například zároveň se šungitovou drtí (3–15 mm). Pyramidu vložte na dno 3litrové sklenice a naplňte ji filtrovanou vodou. Sklenici pak na dva dny a dvě noci nechte stát na světle a voda je připravená ke konzumaci. Neskladujte ji v lednici!

REKLAMA

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Doktor M. V. Glazkov, bioenergetický terapeut, testoval kvalitu takto upravené vody a napsal: „… testy ukázaly, že za 48–72 hodin zlepšila šungitová pyramida kvalitu vody (…) během této doby došlo k maximální aktivaci složení vody a mineralizaci. Při dalším skladování klesá aktivita vody v závislosti na době skladování. Pro terapeutické účely je doporučováno konzumovat vodu ošetřenou pyramidou v množství 100–150 ml, třikrát kdykoliv během dne.

Energetická léčba šungitem

V lidském těle se nachází řada různých energetických systémů. Jeden z nejjednodušších způsobů jejich rozdělení je systém sedmi energetických center, které se skládají ze tří vnitřních a čtyř vnějších center.

REKLAMA
ungit pyramida - Princip energetické léčby šungitovou pyramidou

Vnitřní centra: První se nachází 3,5–5 cm pod břichem a je zodpovědné za fyzické tělo (ovládá mozkovou kůru); druhé centrum se nachází uprostřed hrudní kosti a ovládá emoční tělesnou energii (limbický systém mozku), třetí se nachází mezi obočím (třetí oko) a je odpovědné za psychické aspekty (ovládá zažívání, dýchání a krevní oběh, ovlivňuje všechna tři centra a propojuje je do jednoho).

Vnější energetická centra se nachází na dlaních a chodidlech – položením šungitu na tato místa zlepšíte tělesné funkce. Zablokovaná energetická centra neustále ohrožují náš zdravotní stav a je nutné se s nimi vypořádat. Umístěním šungitu (může být i vlhký a teplý) do oblasti těsně nad vnitřní energetická centra zlepšíte výkon mozku.

V případě nespavosti můžete šungit vložit pod polštář, bolavému kolenu pomůžete, když k němu šungit na noc přiložíte a zajistíte obvazem, v případě bolesti v oblasti bederních obratlů zas přiložte šungit na toto místo a noste přes den. Úlevu můžete pocítit, i když si večer budete 3–5 minut masírovat chodidla šlapáním po šungitovém štěrku – velmi účinný způsob pro sportovce a starší lidi. Upravuje krevní tlak a pomáhá při revmatu, osteochondróze atd.

Pokud se máte sejít s někým „nepříjemným“, pověste si šungit na solar plexus a budete příjemně překvapeni. Pak budete tento kámen nosit s radostí, kdekoliv půjdete! Pokud budete věřit, že vám šungit pomáhá kdykoliv a kdekoliv, dočkáte se zázraku. Můžete se také zbavit některých škodlivých zlozvyků. Výzkumy ukázaly, že fullereny v šungitu vyvažují procesy nervového systému a mají pozitivní vliv na výměnu neurotransmiterů, které zlepšují funkci mozku a odolnost proti stresu. Šungit je „chytrý“ kámen, který pracuje tak, jak potřebujete.

Šungitová pyramida – váš zdravotní rádce

Pyramida je slovo řeckého původu, které je etymologicky příbuzné slovu „PIR“, což znamená „oheň, energie, vnitřní žár“ a odkazuje na souvislost s jednotným božským ohněm, životní silou, která existuje v každé bytosti.

Běžná ochranná šungitová pyramida není pouhým suvenýrem nebo geometrickým tvarem, ale pevným a účinným štítem odrážejícím geopatogenní záření a pohlcujícím negativní energii. Tento užitečný terapeutický účinek pyramidy lze vysvětlit vlastnostmi energie jak uvnitř, tak vně pyramidy.

Pyramida odráží a pohlcuje geopatogenní „paprsky“, takže pokud se člověk nachází v její blízkosti nebo přímém kontaktu, dochází ke zlepšení imunity a snížení negativních dopadů z jeho okolí. Díky unikátnímu tvaru a vlastnostem vytváří šungitová pyramida v okolní torzní pole, které odráží a neutralizuje geopatogenní vliv. Pyramidy mají na tělo léčivé účinky: snižují nervové napětí, bolest hlavy a nespavost a dodávají tělu energii. Šungitová pyramida na palubní desce auta pomáhá udržovat bdělost, čímž chrání před řadou nebezpečných situací.

REKLAMA
ungit pyramida - Princip energetické léčby šungitovou pyramidou
Jak používat šungitovou pyramidu

Optimální ochrany docílíte, pokud pyramidu správně natočíte podle světových stran.

Šungitová pyramida má nekonečně mnoho využití: kanceláře, průmyslové závody, školy, úřady, sanatoria, domovy, dopravní prostředky atd.

Pyramida by měla být umístěna tak, aby hrany základny byly orientovány podle světových stran. Položte ji do místa, kde přes den trávíte nejdelší dobu. Pyramida by se měla nacházet po vaší straně (ve vzdálenosti maximálně 50 cm) a níže, než jste vy.

Pyramidu umístěte mezi sebe a zdroj záření (počítač, televize, nástroje); vedle postele, ne pod; na stůl, v práci, v autě, v místě relaxace. Pokud nejste kvalifikovaný léčitel, nemiřte vrcholem pyramidy na pacienta ani na sebe!

Barevné kameny a krystaly byly zvláště k léčbě a stabilizaci těla využívány přes tři tisíce let. Při dnešní obrovské produkci léků je čas, aby se lidstvo navrátilo k používání přírodních zdrojů včetně minerálů.

Protože se šungit, zvláště pak pyramidy, staly velmi populární, existují i padělky. Na rozdíl od dalších minerálů je však šungit vodivý, takže jeho pravost si lze lehce ověřit pomocí baterie, dvou drátků a žárovky. (zdroj: sisemiserahutempel.eu)

REKLAMA

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*