Novodobý elixír mládí má jméno indium

Indium je velmi vzácný prvek. O to více se v poslední době jeví jako téměř zázračný minerál, který může mít značný vliv na naši hormonální soustavu, především pak v souvislosti se stárnutím, tedy opotřebením organismu.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jedna z teorií týkajících se procesu stárnutí je, že jak stárneme, snižuje se produkce některých hormonů. Monoatomické indium, zdá se, proti tomu bojuje tím, že vyrovná a synchronizuje HPA komplex – tedy hypothalamus, hypofýzu a nadledvinky. Jimi produkované hormony řídí spánek, metabolismus, tělesnou teplotu, chuť k jídlu, krevní tlak, sexuální touhy a mnoho dalších tělesných funkcí. Monoatomické indium zkrátka přehodí náš organismus do módu „jako za mlada“.

Jeho silnou vlastností je schopnost přeměnit kreatin na ATP, což je základní energetické palivo pro každou svalovou buňku. Zároveň brání jeho degeneraci na ADP čili adenosindifosfát, při jehož produkcí se nastartuje tvorba kyseliny mléčné, která svaly oslabuje. Stručně řečeno monoatomické indium udržuje náš pohybový aparát maximálně funkční, což má znatelný vliv na naši vnitřní pohodu, protože když nás nic nebolí, není důvod strádat.

Monoatomické indium pomáhá zlepšit absorpci esenciálních stopových prvků – například mědi, manganu, chromu a zinku. A tím jim umožní efektivněji plnit své funkce. Dr. Henry Schroeder, autor knihy „Stopové prvky a člověk“, ve svých ranných studiích přišel na to, že suplementace india zvyšuje využití stopových prvků v těle o 142%. Zlepšení vstřebatelnosti se projevuje již výše zmíněnou psychickou pohodou, která je až mírně euforického rázu.

Používání monoatomického india jako doplňku stravy je bezpečné. Indium je rozpustné ve vodě a nezůstává v těle. Dokonce i americká FDA označila indium za zcela bezpečné i při 20.000 násobku doporučeného dávkování.

Pokud se stravujete zdravými a čistými potravinami, tedy ne průmyslově zpracovanými, je potřeba suplemetance indiem mnohem nižší než u člověka, který se o složení svého jídelníčku nestará.

Mnozí uživatelé monoatomického india popisují své zkušenosti s ním tak, že se jim snížila potřeba spánku, ale na druhou stranu cítí mnohem více energie, „projasnění“ celého těla a zlepšení mozkových funkcí.

Pro mnohé velmi zvláštní, ale pro zasvěcené logickým důsledkem užívání monoatomického india je rovněž zvýšení synchronicit ve Vašem životě. Začnete jej lépe ovládat. K plnému pochopení těchto účinků však existuje dlouhá cesta Práce na sobě. Pokud jste postoupili k této fázi svého vývoje, není náhoda, že zrovna čtete o vlastnostech monoatomického india.

Ne každý je připraven. Co Vy?

Georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Novodobý elixír mládí má jméno indium269b - Novodobý elixír mládí má jméno indium MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Novodobý elixír mládí má jméno indium OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Novodobý elixír mládí má jméno indium monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*