Nemá smysl být s někým za každou cenu

Jsme krmeni představou, že láska překoná vše už od doby, kdy jsme se začali spoléhat na to, že nás „polibek z pravé lásky“ probudí ze strašného zakletí tisíciletého spánku. Netvrdím, že je to špatně, ve skutečnosti to tento příspěvek, alespoň zčásti, podporuje. Filmy lakují aféry na růžovo, to máte pravdu, poskytují publiku vhodný závěr, o kterém každý doufá, že jej jednoho dne dosáhne. Ve skutečnosti se ale pouze hrstka z nich dočká spadnutí opony s úsměvem na tváři. V roce 2015 se rozvedlo necelých 47 % manželství a většina vztahů v mém věku postrádá význam, a nakonec jsou v nich muži nazýváni idioty a ženy psychopaty.

REKLAMA

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Spoléháme se na sexuální napětí a fyzickou přitažlivost, než abychom se snažili doopravdy někoho poznat a věnovat jim aspoň trochu času, který si zaslouží. Schůzky dnes málokdy končí tím, že muži energiezivota Banner3 - Nemá smysl být s někým za každou cenudoprovodí svou drahou polovičku ke dveřím jejího domu, aniž by na závěr očekávali „happy ending“.

Nejsem příznivkyně něčeho tak hlubokého, jako je sdílet s někým život po několika týdnech nebo měsících. Vážně si myslím, že by lidem měla dojít témata k rozhovoru při společenských událostech nebo romantických výletech dříve, než se rozhodnou vydat se cestou, která ohrožuje obě strany (jednodušeji řečeno: vztah).

Většina bohužel nevydrží, protože vše co musel muž udělat, aby mohl ženu nazývat svou přítelkyní, bylo pár večerů s panáky tequilly a dva měsíce dovádění ve svém autě. Snaha získat si něčí důvěru a někoho dobře poznat v dnešní době již neexistuje. Dlouhé konverzace, které nezahrnují marné věci a zbytečné drama, nejsou v tomto století obvyklé.

Ano, hollywoodské filmy jsou nerealistické, ve skutečnosti se na plátně objevila myšlenka, že by žena mohla žít sama bez muže, až poměrně nedávno. Ale v jednom mají pravdu, a to je boj o člověka, na kterém vám záleží a ke kterému něco cítíte; opravdu ukázat, že vám na něm záleží a vynaložit to úsilí navzdory všem očekáváním, rodinám, závažnosti, práci jen proto, abyste mohli být právě s tím člověkem. Hluboce se zamilovat do jejich osobnosti, dát do toho vše.

A proto bych byla raději sama než s tebou

Jeden kamarád mi kdysi řekl, že pokud se mnou chce někdo být, tak si to zařídí. To, že jsem se stala volbou v Tvém životě, jsem neplánovala, ani nejsem pyšná, že se tak stalo.

Trvalo mi roky, než mi to došlo, neustálé rozhovory s lidmi, které miluji a meditace.

V hloubi srdce vím, že v jednom okamžiku ve svém životě ti na mě opravdu záleželo, ale také znám svou cenu… a to je něco, co Ty, bohužel, nemůžeš pochopit.

Ale já ano, a vím, že si zasloužím někoho, kdo se nebude rozmýšlet být mi oporou, někoho o kom vím, že mě přijme a bude milovat takovou, jaká jsem, navzdory mé šílené povaze a mnoha chybám.

Nikdy jsem neplánovala být tou holkou, která čekala měsíce na to, než si chlapec, ne muž, ale chlapec rozmyslí, zda jsem pro něho ta pravá.

Ještě nedávno byla závislost mé druhé jméno, ale teď, když jsem si uvědomila, co vše si mohu dovolit požadovat, jsem toto 9písmenné slovo vyškrtla ze svého slovníku.

Proto ještě nejste špatní, právě naopak, zasloužíte si být 100% jistí dívkou, se kterou chcete být. Ale nedává vám to právo si přijít a odejít, jak se vám zlíbí.

Vkládat veškerou svou energii, čas a úsilí do někoho nebo něčeho, co mě nakonec bude považovat za samozřejmost, je něco, co už pravděpodobně nikdy v životě opět neudělám.

Nejen, že si myslím, že je morálně neetické nesdělit své city a neustále někoho držet v nejistotě, ale také věřím, že čím více se dnes mladé ženy umějí prosadit a hledají svou hodnotu, tím snáze budou umět odlišit někoho, kdo si jich bude skutečně vážit od těch, kteří nebudou schopni rozeznat jejich skutečnou hodnotu.

Možná jsem moc mladá na to, abych takto vášnivě mluvila o něčem, co mé 40leté matce přijde triviální, ale jsem také ráda, že v tak mladém věku jsem schopna postavit se na vlastní nohy, podívat se někomu do očí a říct „Ne, chci víc, zasloužím si víc.“

A proto bych radši byla sama než s Tebou.

zdrojový článek: www.truthinsideofyou.org

zdroje: www.czso.cz

překlad: Siw

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*