Monoatomické zlato a energie nulového bodu

David Hudson platí za znovuobjevitele monoatomického zlata. Podle jeho zjištění prodloužená jádra monoatomických prvků umožňuji jejich vysoký spinový stav. Ve spojení s buňkami lidského těla tak napomáhají udržovat je ve vyšších vibracích.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Monoatomické zlato a energie nulového bodu.
Monoatomické zlato a energie nulového bodu. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Energie produkovaná monoatomickým zlatem může zároveň proudit tělem zcela bez odporu, jelikož zlato v monoatomickém stavu je supravodičem. Díky tomu může snadno rozpouštět napětí a bloky, vzniklé vnitřním neklidem a nerovnováhou.

Při dlouhodobém užívání tak monoatomické prvky mohou podpořit kontinuální proudění vnitřního pozitivního světla, které léčí tělo, mysl i duší tím, že vytváří trojitou rovnováhu. Dochází tak k mnohem intenzivnějšímu duchovnímu růstu, o čemž měli silné povědomí zasvěcení zástupci starověkých civilizací.

Věděli, že monoatomické zlato napomáhá zmírnit vnitřní napětí tak, že samo postupně opadne. Díky tomu se člověk, užívající monoatomické zlato za současné Práce na sobě stává vědomějším. Stává se nezávislým na systému, jelikož postupně přestane být ovládán prostřednictvím manipulací. Včetně těch skrytých, rafinovaně implantovaných do nejrůznějších esoterických učení.

Monoatomické zlato a zkušenosti uživatelů

Dlouhodobé zkušenosti mnohých uživatelů monoatomického zlata ukazují, že u nich dochází ke zvýšení fyzické a duševní energie. Mizí bolest, roste síla, vytrvalost i sexuální touha.

Jiní uživatelé potvrzují, že se jim zvýšila imunita. A především došlo ke znatelnému zlepšení mentálních funkcí včetně jasnozřivosti. Díky supravodivosti monoatomického zlata dochází rovněž k posílení osobního elektromagnetického pole, což podvědomě vycítí negativně naladění lidé, kteří se vám začnou obloukem vyhýbat.

Podle Davida Hudsona se monoatomické prvky spojují s nefyzickou realitou skrze takzvaný nulový bod. Zjednodušeně řečeno, toto napojení vám umožní objevit potenciál zcela nové, doposud nevyužívané energie, která je základní hybnou vesmírnou silou, v níž tkví podstata hmotného světa.

Pochopení vazeb mezi vědomím, hmotou a vším, co existuje, tedy absolutní Jednotou, vám umožní kvantový skok za pomoci Jákobova žebříku, za který mnozí badatelé včetně Davida Hudsona považují právě monoatomické zlato.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Monoatomické zlato a energie nulového bodu269b - Monoatomické zlato a energie nulového bodu MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Monoatomické zlato a energie nulového bodu OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Monoatomické zlato a energie nulového bodu monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*