Monoatomické prvky mění fungování těla

Monatomické prvky jsou samostatné monoatomy, které se neváží na jiné. V této souvislosti se takto obvykle hovoří o plynech, jako je například hélium a argon. Monatomické prvky zároveň pocházejí z kovů a vzácných zemských elementů – jmenovitě zlato, platina, rhodium, ruthenium, paládium, iridium, indium, titan, stříbro, měď a hořčík. Ve svém monoatomickém stavu se tyto atomy nechovají jako kovy, ale naopak velmi odlišně až mysticky.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mají tendenci být supravodivé, inertní a proto jsou velmi těžko identifikovatelné pomocí běžných technických prostředků. Nejznámější je monoatomické zlato, kvůli němuž měly v Sumeru kdysi přistát vyspělé bytosti Anunnaki, aby jej zde mohly těžit z mořské vody.

K čemu monoatomické zlato vůbec potřebovaly, si rovněž řekneme v tomto článku.

Když David Hudson v roce 1975 objevil a následně provedl rozsáhlý výzkum monatomických prvků za 8,7 milionu dolarů, snažil se je identifikovat pomocí masivní spektrální analýzy.

Zjistil, že monatomický stav existuje všude v zemské kůře, a proto se musí nacházet v celé přírodě. Hudson často nazýval tyto tajemné látky ORMES (Orbitally Rearranged Monoatomic Elements) nebo ORMUS.

O mnoha rostlinách je známo, že obsahují tyto monoatomické prvky. Dokonce i mnoho druhů zeleniny a bylin, obzvláště pokud jsou pěstovány na půdě vulkanického původu. Mořská sůl je také známa tím, že obsahuje ormus.

Existují různé způsoby, jak je extrahovat. Bohužel mnohé zdroje jsou kontaminovány škodlivinami jako je olovo, rtuť, kadmium a arsen. Správné dávkování je rovněž rozhodující.

REKLAMA
platina newest2 - Monoatomické prvky mění fungování těla

Je proto mnohem lepší dostat svůj ormus z důvěryhodného zdroje, pokud nejste obeznámeni se všemi špatnými aspekty při výrobě vlastního ormu. Monatomické zlato rovněž není radno zaměňovat se zlatými solemi, tedy s chloridy zlata, které jsou toxické.

A stejně tak monoatomické zlato není totéž jako koloidní zlato, které byť v tekuté formě ještě stále vykazuje vlastnosti kovu. Rozdíl v kvalitě a chování monatomického prvku, jako v případě monatomického zlata, spočívá v tom, že mu chybí tři elektrony a je rozpustné ve vodě. Jednotlivé atomy jsou skutečně samostatné a nejsou tudíž připojeny k žádnému jinému atomu, sloučenině nebo molekule. O mnohých bylinách, řasách, ovoci a zelenině je známo, že někdy obsahují monoatomické prvky. Tato skutečnost může vysvětlovat některé z omlazujících vlastností, které doprovází konzumace zdravých potravin, bylinek či superpotravinových doplňků. Rostlinné zdroje monoatomických prvků jsou ovšem velmi málo spolehlivé – množství, které je v nich obsaženo, závisí hlavně na tom, jak a kde se pěstují a jak se nimi zachází. Vzhledem k tomu, že většina komercializovaných potravin pochází z rostlin pěstovaných na vyčerpaných půdách po celém světě, moderní strava poskytuje maximálně jednu desetinu všech minerálů potřebných pro optimální zdraví.

Tyto minerály se musí doplňovat, jinak se zvyšuje riziko civilizačních nemocí jako je artritida, osteoporóza, cukrovka, rakovina, emoční a duševní problémy, nespavost, chronická únava, nedostatek libida a další.

Účinky monoatomického zlata

Jak jsme zmínili již v úvodu, monoatomické zlato velmi zajímalo mocné bytosti Anunnaki, s velkou pravděpodobností stvořitelů současného člověka, přesněji řečeno těla, nikoliv duše. Mimozemští astronauti disponovali vědomostmi, že monoatomické zlato mnohanásobně zvyšuje duševní a mentální schopnosti. Mnohé studie současné vědy skutečně potvrzují pozitivní vliv na duševní funkce.

Jedna z nich prokázala 20% zvýšení průměrného IQ u 5 jedinců ve věku 15 až 45 let po jediném měsíci užívání koloidního zlata při dávce 30 mg denně. Nutno zdůraznit, že studie zkoumala účinky koloidního zlata, což není totéž jako monoatomické zlato, jehož efekt je několikanásobný.

Historicky se zlato používalo k léčbě nestabilních duševních a emočních stavů, jako je deprese, melancholie, smutek, strach, zoufalství, úzkost, frustrace a sebevražedné tendence.

Zlato dále působí jako přírodní stimulant a omlazovač pro buňky v celém těle. Monoatomické zlato zlepšuje přenos elektrických signálů mezi nervovými buňkami v mozku. Částečně to může být tím, jelikož zlato je katalyzátorem hormonů podobných endorfinům. Zlato také zvyšuje úroveň antioxidačního enzymu superoxidu desmutázy, což podporuje dlouhověkost a ochranu proti onkologickým onemocněním, především pak nádorům prostaty a vaječníků. Předpokládá se, že zlato pomáhá zabránit šíření rakoviny tím, že v podstatě rakovinné buňky zapouzdří.

Monoatomické zlato je zároveň silné protizánětlivé činidlo. Často se používá ke zmírnění bolesti a otoků artritidy, revmatismu, burzititidy a tendonitidy. Při kombinaci s koloidním stříbrem je zvláště účinné proti některým formám artritidy.

Obezita je další nemocí, proti které se monoatomické zlato osvědčilo. Jiné tradiční použití zahrnovalo používání tohoto prostředku k omlazení opotřebovaných orgánů a jako léku na poruchy zažívacího traktu, kardiovaskulárního systému a popáleniny. V dávných dobách se zlato dokonce používalo jako afrodiziakum.

Pokud Vás účinky monoatomického zlata zaujaly, zveme Vás k návštěvě našeho eshopu, kde kromě zlata najdete rovněž další monoatomické prvky paladiové řady, které rozvíjejí multidimenzionální schopnosti.

gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Monoatomické prvky mění fungování těla 269b - Monoatomické prvky mění fungování těla  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Monoatomické prvky mění fungování těla  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Monoatomické prvky mění fungování těla  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*