Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění

Monoatomická platina má unikátní schopnost zvyšovat naše uvědomění ve svém vlastním životě. Je velmi mocnou podporou pro rozvoj našich vlastností, které nám pomáhají převádět své myšlenky do reality. Platina harmonizuje synergii obou mozkových hemisfér - eliminuje tak ego, rozpouští nutkání soudit a soutěžit. Umožňuje intenzivnější spojení se svým vyšším Já. Díky přívalu vyšší energie umocňuje vnitřní klid a rovnováhu.

eshop energie života nabízí


CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

149 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč


Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění.
Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jsme tak schopni v každém okamžiku svého života plně chápat souvislosti mezi příčinou a následkem, tudíž eliminujeme vznik negativní karmy. Jak se říká, svět jen odráží to, co je v nás. Duo monoatomická platina a monoatomické zlato – ormus nám umožňuje lépe pochopit, že to není zdaleka vše.

Svět odráží to, co je v nás jen z jedné poloviny. Z druhé pak to, co je v ostatních, aby nás vesmír otestoval, jak jsme připraveni reagovat na impuls pro vytvoření polarity.

Pokud nejsme dostatečně silní, reagujeme odvetou, vytváříme polaritu a tím negativní karmu, přestože onen impuls nevyšel z nás samotných. Pokud zůstaneme klidní a na onen impuls reagujeme asertivně, nestranně, s laskavostí, v čemž nám platina společně se zlatem mocně pomáhá, nevytváříme žádnou karmickou reakci – akarma.

Nejsme exoteričti, ani esoteričtí, ale v obou polaritách zároveň, stejně jak zní základní pravidlo kvantové fyziky – jsme jedničkou i nulou zároveň, jsme plně vědomí.

Platina nám umožní žít vědomě

Žít vědomě znamená, že si plně uvědomujeme, co může za následek vyvolat náš konkrétní čin, který se tak stane příčinou. Hrajeme šachy s vlastním životem.

Začátečníci táhnou bez rozmyslu, pokročilejší přemýšlejí na tah či dva dopředu, zatímco velmistři používají intuici, což není nic jiného než schopnost předvídat na mnoho tahů dopředu, aniž by museli nad strategií složitě přemýšlet. Oni zkrátka cítí, co by mohlo nastat.

MONOATOMICKÁ PLATINA 30 ml

Pro hlubší pochopení, proč se tak děje, musíme jít až na úroveň duchovních těl, které monoatomická platina posiluje. Zlepšuje tok jemných subtilních energií pro aktivaci cyklického toku energie. Mnohem intenzivněji se tak čistí spojení mezi éterickými těly, zlepšuje se jejich vzájemná komunikace a výměna energie, čímž neomylně míříme z duality do jednoty.

Platina posiluje naše vnitřní světlo, které z nás prozařuje i směrem ven, přičemž dochází k postupnému uvědomování si své vlastní temné stránky. Díky tomu posilujeme naší asertivitu, disciplínu, pevnou vůli. S lehkostí překonáváme překážky a odstraňujeme vnitřní bloky.


371144c227b87b68c4800d3735cb966b 0 - Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění

CHIA semínka 0,5 kg

zrychlí metabolismus

79 Kč

e1c3dfd7c0344ea54bcd122118f458a4 0 - Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění

ESPRESSO 250 g

100% arabica

199 Kč

6c1e1128ae04932e010c2ef2c0e7f46a 0 - Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění

MONOATOMICKÉ ZLATO

rozšíří vaše vědomí

1851 Kč

a0e0180f563c86deef5299cd4c3997dd 0 - Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč


MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Platina nás povede „nahoru“

Monoatomická platina nás neustále motivuje k osobnímu růstu, díky čemuž lépe realizujeme naše cíle a vize. Dodává nám odvahu, snadněji se rozhodujeme.

Díky lepší interakci mezi pravou a levou hemisférou, mozkové vlny začnou vykazovat vlastnosti podobné těm, kteří dlouhodobě meditují. Dokážeme se tak snadněji během dne udržet na hladině alfa, což s sebou nese neutuchající kreativitu, pronikavější schopnost učit se, posílenou koncentraci a úlevu od stresu.

Zvýšená aktivita mozkových vln může mít za následek konzistentnější a cílevědomější využití energie mysli. Když se mozkové vlny synchronizují, mezi levou a pravou hemisférou v mozku dochází ke vzniku další energie. Ta může mít za následek nečekané využití mozku a hlubší pozorumění studovaného tématu.

Podobnost mezi tímto stavem a osvícením, v historii zobrazovaném svatozáří, není vůbec náhodná. Je více než zřejmá. Jako světlo samé.

georg


KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

299 Kč

CORDYCEPS 100 g

posílí zevnitř

299 Kč

KAVA KAVA 70%

navodí hluboký klid

349 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*