Máte šestý smysl? Jste citliví na energii?

Jak jste si možná už někdy všimli, naše smysly fungují v určitém rozsahu. Někteří lidi dobře, jiní zase skoro vůbec. Někteří slyší výborně, jiní jsou zase hluší. To samé platí pro vnímání energie, nebo jinak zvaný šestý smysl.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Když rozložíme realitu, vše se skládá z jedné věci, a to z vibrační energie. Někteří lidé jsou si této všudypřítomné energie velmi vědomi a dokáží poznat, kdy je silná a kdy slabá. Dokáží snadno rozlišit „dobrý“ a „zlý“ pocit z lidí. Jiní lidé to tak snadno nedokážou.

Jelikož jsem na energii citlivý a pracuji s jinými na energii citlivými lidmi, uvedu několik znamení, se kterými se často setkávám. Ne všichni na energii citliví lidé těmito vlastnostmi disponují, ale pokud máte alespoň některé, jste pravděpodobně docela citliví na vibrace.

Silná empatie pro ostatní

Často dokážete identifikovat osobu, která je v okolí nejcitlivější na energii, pokud je poblíž někdo, kdo cítí bolest nebo zlost. Na energii citliví lidé většinou reaguji jako první, podrží vás za ruku, obejmou vás nebo vám rádi budou naslouchat. Dokáží také často cítit emoce ostatních lidí (někdy i jejich fyzickou bolest) a dokáží tak snadno pochopit a empatizovat s lidmi, kteří trpí.

Emoční houpačka

Schopnost ostře vnímat vibrační energii znamená, že dobré, ale i zlé je vnímáno často mnohem extrémněji. Je dobré mít nějaký plán, kterým si člověk dokáže zvýšit vibrace, může být velmi užitečné, obzvláště v těch negativních situacích.

Závislosti

Citlivost na energii znamená, že je člověk schopen cítit mnohem více než ostatní. Aby se vyhnuli emočně negativním pocitům, mohou se u těchto lidí vyskytovat sklony k užívání různých látek, například drog a alkoholu, aby došlo k utlumení bolesti z negativních vjemů. Mohou také vykazovat náchylnost k jiným typům závislostí, například přejídání, hazardu nebo nakupování.

Výborný čich na lidi

Lidé citlivý na energii jsou si často schopni uvědomí motivace ostatních, a kolikrát prostě vědí, že někdo nevěstí nic dobrého. To je velmi užitečné, protože je člověk odolnější vůči podvodům a nikdo ho jen tak nevezme na hůl.

Možná introverze

Ne všichni citliví lidé jsou introverti, ale mnoho z nich je. Brát na sebe emoce a pocity ostatních může být na člověka příliš a častokrát se tak uzavírá do sebe, aby se o samotě stabilizovat.

Vnímání znamení

Lidé citliví na energii si často mnohem více uvědomuji, když jim vesmír dává znamení. Častěji dokážou najít smysl i ve věcech, které mohou ostatním připadat všední.

Jak je vidět, citlivost na energii může být dvousečná. Lepší sladění s vibračními energiemi umožňuje hlouběji pochopit vesmír, ale zároveň může také způsobit přesycení, což může vést k dalším problémům, pokud se to neřeší.

Přijít na tento svět jako člověk s citlivosti na energii s sebou nese určitou zodpovědnost. Neustálý příval energie z prostředí může být zdrcující a bolestivý.

Pokud však tento dar ovládnete, lze očekávat skvělé výsledky. Čtení energie a schopnost empatizovat s ostatními může být velmi výhodné. Takoví lidé mají předpoklady k tomu, aby ve světě učinili změny k lepšímu, a mohou se stát předními vůdci, léčiteli a učiteli. (zdroj: raiseyourvibrationtoday.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii?269b - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


2 Comments

  1. A jak se toto dá utlumit, když už je toho prostě moc? … Je to opravdu velmi vyčerpávající, proto moc nechodím mezi lidi…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*