Máte šestý smysl? Jste citliví na energii?

Jak jste si možná už někdy všimli, naše smysly fungují v určitém rozsahu. Někteří lidi dobře, jiní zase skoro vůbec. Někteří slyší výborně, jiní jsou zase hluší. To samé platí pro vnímání energie, nebo jinak zvaný šestý smysl.

eshop energie života nabízí


KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

299 Kč

ŠKORNICE 10:1 20g

nahradí viagru

399 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí zevnitř

499 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

doplní nutné živiny

139 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Když rozložíme realitu, vše se skládá z jedné věci, a to z vibrační energie. Někteří lidé jsou si této všudypřítomné energie velmi vědomi a dokáží poznat, kdy je silná a kdy slabá. Dokáží snadno rozlišit „dobrý“ a „zlý“ pocit z lidí. Jiní lidé to tak snadno nedokážou.

Jelikož jsem na energii citlivý a pracuji s jinými na energii citlivými lidmi, uvedu několik znamení, se kterými se často setkávám. Ne všichni na energii citliví lidé těmito vlastnostmi disponují, ale pokud máte alespoň některé, jste pravděpodobně docela citliví na vibrace.

Silná empatie pro ostatní

Často dokážete identifikovat osobu, která je v okolí nejcitlivější na energii, pokud je poblíž někdo, kdo cítí bolest nebo zlost. Na energii citliví lidé většinou reaguji jako první, podrží vás za ruku, obejmou vás nebo vám rádi budou naslouchat. Dokáží také často cítit emoce ostatních lidí (někdy i jejich fyzickou bolest) a dokáží tak snadno pochopit a empatizovat s lidmi, kteří trpí.

Emoční houpačka

Schopnost ostře vnímat vibrační energii znamená, že dobré, ale i zlé je vnímáno často mnohem extrémněji. Je dobré mít nějaký plán, kterým si člověk dokáže zvýšit vibrace, může být velmi užitečné, obzvláště v těch negativních situacích.

Závislosti

Citlivost na energii znamená, že je člověk schopen cítit mnohem více než ostatní. Aby se vyhnuli emočně negativním pocitům, mohou se u těchto lidí vyskytovat sklony k užívání různých látek, například drog a alkoholu, aby došlo k utlumení bolesti z negativních vjemů. Mohou také vykazovat náchylnost k jiným typům závislostí, například přejídání, hazardu nebo nakupování.

Výborný čich na lidi

Lidé citlivý na energii jsou si často schopni uvědomí motivace ostatních, a kolikrát prostě vědí, že někdo nevěstí nic dobrého. To je velmi užitečné, protože je člověk odolnější vůči podvodům a nikdo ho jen tak nevezme na hůl.

Možná introverze

Ne všichni citliví lidé jsou introverti, ale mnoho z nich je. Brát na sebe emoce a pocity ostatních může být na člověka příliš a častokrát se tak uzavírá do sebe, aby se o samotě stabilizovat.


c6edfcf0d3ce37b39670fdf06d199f79 0 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii?

SAMOLEPKA 1 ks

ochrání vaši duši

89 Kč

ace18923035161d23299787fc5e48921 0 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii?

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

149 Kč

cf3957d5e6b9df77de99de30696b5253 0 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii?

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

b5346493b270440c4ba02cebe8daf262 0 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii?

GOJI 250 g

zrychlí metabolismus

99 Kč


Vnímání znamení

Lidé citliví na energii si často mnohem více uvědomuji, když jim vesmír dává znamení. Častěji dokážou najít smysl i ve věcech, které mohou ostatním připadat všední.

Jak je vidět, citlivost na energii může být dvousečná. Lepší sladění s vibračními energiemi umožňuje hlouběji pochopit vesmír, ale zároveň může také způsobit přesycení, což může vést k dalším problémům, pokud se to neřeší.

Přijít na tento svět jako člověk s citlivosti na energii s sebou nese určitou zodpovědnost. Neustálý příval energie z prostředí může být zdrcující a bolestivý.

Pokud však tento dar ovládnete, lze očekávat skvělé výsledky. Čtení energie a schopnost empatizovat s ostatními může být velmi výhodné. Takoví lidé mají předpoklady k tomu, aby ve světě učinili změny k lepšímu, a mohou se stát předními vůdci, léčiteli a učiteli. (zdroj: raiseyourvibrationtoday.com)

269b - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii? ORMUS AKTIVUJE DNA

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Máte šestý smysl? Jste citliví na energii? http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

Ormus aktivuje DNA a zlepšuje intuici


MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

nakopne vaše hormony

393 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

399 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*