Krvavý měsíc v nás probudí skrytou agresi

Krvavý měsíc nebo zatmění Slunce jsou vždy velice zajímavé přírodní jevy, které mají značný vliv na naše chování i duchovní probuzení. O čem bude letošní zatmění Měsíce?

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Krvavý měsíc.
Krvavý měsíc. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Krvavý měsíc a podstata Luny

Krvavý měsíc má svůj silný význam. Abychom správně pochopili nastávající zatmění, je v prvé řadě velice vhodné pochopit, co měsíc vlastně představuje.

Měsíc je přirozeným satelitem Země, který označuje, že se jedná o náš domov. Díky vlivu měsíce jsou lidé náměsíční a emocionálně dynamičtí. Je to dáno tím, že Měsíc svým gravitačním polem ovlivňuje vodu na celé Zemi.

Má na starosti příliv a odliv. Proto je kupříkladu v astrologii považován za symbol emocí, ženství, plodnosti, ale také i mateřství a domova.

Každý měsíc, stejně tak jako každá žena (samice) přijímá mužskou (sluneční) energii, aby mohla plnit svou mateřskou roli. Proto právě během úplňku jsou lunární typy (klidně i muži) většinou nesví a nedokáží spát. Jsou totiž značně posílení sluneční energií.

Zlaté Slunce a stříbrný Měsíc společně tvoří základní duální dvojici jin a jang. Bez tohoto duálního principu by neexistoval žádný život. Co se tedy děje, když dojde k zatmění měsíce, které nás čeká?

Zatmění měsíce jako šance k probuzení svého ženství

Někteří tvrdí, že děti narozené během zatmění Slunce mají během života velice slabou vitální životní energii. Jelikož síla Slunce vůči nám byla oslabená. Když dojde k zatmění Měsíce, tak něco podobného se děje s naším podvědomím, emocemi a celkově vnímáním ženské stránky.

Naše vlastní hmotná příroda matka Země způsobí, že Měsíc nedostane během svého nastávajícího úplňku svůj svit. Lidé, kteří by jinak nemohli spát a byli nesví, nebudou tolik podrážděni. Avšak den silného ženství bude oslaben.  Právě to je moment, kdy své ženství díky jeho absenci můžeme vnímat, probouzet a dále s ním pracovat.

Jde o mnoho více

Zatímco sluneční zatmění mají mnohem větší sílu působení na vnější a veřejnější události, tak zatmění Měsíce je mnohem intimnější. Spouští to transformační procesy uvnitř nás, které nejdou na první pohled vidět.

Mnohem více, než kdy jindy, bude mít silnější význam jakákoliv meditace či spirituální práce.

Zatmění nastane ve Vodnáři v konjunkci s Marsem. Co to znamená?

Ve chvíli, kdy je planeta v konjunkci s Lunou, tak dochází k přejímání významu dané planety do sféry emocí. V případě Marsu v nás tedy bude vznikat emocionální potřeba po soutěži, výhře, boji, otužování, síle, dominanci i autoritě.

Ve výsledku to tedy může znamenat, že krvavý měsíc v nás spustí agresivitu. Podvědomě budeme více naštvaní, a pokud někdo zaútočí na naše emoce, tak se budeme bít jak lvi. Zatmění nám tedy umožní spirituálně rozvíjet a pracovat s výše zmíněnými oblastmi.

To, že celá záležitost zatmění bude ve Vodnáři, značí, že půjde o velice kolektivní energie. Lidé budou podvědomě svou vzrůstající agresivitu, touhu vyhrávat i dominantnost aplikovat do kolektivních záležitostí, společenského dění, kolektivních sportů, vědy i sociálních záležitostí. Viz kauza H systém – vystěhování z domova (Luna), boj proti tomu (Mars), zveřejnění a zmedializování (Vodnář).

Co tedy konkrétně dělat?

  • možno meditovat nad svou ženskou stránkou
  • do svých sportovních aktivit vnést více emocí
  • úplněk a hlavně zatmění je o vyvrcholení a dokončení věcí (jde o konec cyklu). Dokončujme tedy, vše co jsme již začali
  • pokud již nějakou dobu spirituálně pracujeme na nějakém vnitřním tématu, je vhodné jej silně otevřít a meditovat nad ním
  • možné sexuální aktivity k probuzení ženské i mužské energie

Závěrem

Následující krvavý měsíc nám všem umožňuje učinit další krok na své spirituální cestě a i v praktické realitě. Je celkem jedno, zda do této oblasti půjdeme vědomě, či to nebudeme řešit. Tak jako tak vzniknou situace, které nám pomohou.

Velice doporučuji si během tohoto dne vážit ženství, vlastní matky, manželky, ale i svého vlastního lůna (V případě ženy). Určitě bych se nebál užít automatickou kresbu nebo jen tak tiše meditovat a prociťovat existenci.

Za energii života vám všem krásné zatmění s krvavým měsícem přeje Jakub

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*